Mamy do rozdania trzy bilety na mecz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w siatkarskiej Lidze Mistrzów!

Stowarzyszenie Trójka Dzieciom organizuje kolejny wyjazd na mecz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Tym razem paczkowscy kibice będą mogli obejrzeć bratobójcze starcie mistrzów Polski z Jastrzębskim Węglem w rundzie play-off siatkarskiej Ligi Mistrzów. W środę kędzierzynianie w pierwszym spotkaniu rozprawili się z przeciwnikiem w czterech setach – teraz czas na rewanż.

Mecz odbędzie się w najbliższą środę 21 marca w hali widowiskowo-sportowej Azoty. Koszt uczestnictwa w wyjeździe wraz z ceną biletu to 50 zł. Zbiórka i odjazd w dniu meczu o godzinie 17:30 spod budynku Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. 1-go Maja. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie pod numerem 608 342 926. Liczba miejsc jest ograniczona.

UWAGA KONKURS!
Stowarzyszenie Trójka Dzieciom przygotowało specjalnie dla naszych Czytelników trzy bilety na środowy wyjazd! Wejściówki powędrują do osób, które jako pierwsze poprawnie odpowiedzą na poniższe pytania konkursowe. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i wysłać nam odpowiedzi w formie facebookowej wiadomości.

  1. W którym roku powstało Stowarzyszenie Trójka Dzieciom?
  2. Kto jest obecnie trenerem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle?

Konkurs rozstrzygnięty! Na nasze pytania najszybciej poprawnie odpowiedzieli:

Marcin Piątek,

Kamil Skawiński,

Jolanta Sowa .

Serdecznie gratulujemy! 😊

Leave a Reply