Potwierdzono pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem na terenie gminy Paczków. 

Dziś po południu potwierdziły się pogłoski krążące od rana wśród mieszkańców – na terenie gminy odnotowano pierwszy pojedynczy przypadek zakażenia koronawirusem.

Stan zakażonej osoby określa się w tej chwili jako dobry. Chory jest monitorowany przez powiatową stację sanitarno-epidemiologiczną oraz służby medyczne.

Apelujemy o bezwzględne stosowanie się do wszelkich zaleceń wydawanych przez władze i służby sanitarne. #zostańwdomu

15 KOMENTARZE

  1. Zakaz do lasu,zakaz do parku , a przejście przez elektrownię otwarte i zachęcające spacerowiczów do spacerów. Ma być minimum dwa metry jeden od drugiego, a na moście ludzie się mijają prawie na styk. Czy na czas tej epidemii nie było by lepiej zabronić przechodzenia przez most ???

  2. Ludzie mają kwarantannę a ich członkowie rodziny mieszkający razem i obcujący z z nimi cały czas biegają po mieście i sklepach bez żadnych problemów. Z tego co wiem jest to zabronione i karalne. Wszystkie domy w których jest kwarantanna powinny być oznakowane żeby takich sytuacji uniknąć bo ci ludzie są świadomi tego co robią a sąsiedzi niestety nie i są narażani przez głupotę innych.

  3. Ta panika z wirusem bije w dekiel władzom i udziela się innym. Najlepiej jednak wprowadzić stan wojenny, a pod drzwiami postawić psa. Żadnego wychodzenia i nawet oddychania! Tak będzie najlepiej.

Leave a Reply