Wyjątkowe Jasełka w w paczkowskim LO w wykonaniu podopiecznych Przedszkola nr 2. Okazja na ponowne obejrzenie spektaklu już w styczniu. 

Maluchy z Przedszkola Publicznego nr 2 w Paczkowie przy wsparciu młodzieży z LO wystawiły wczoraj na auli Zespołu Szkół wyjątkowy spektakl jasełkowy z udziałem kilkudziesięciu młodych aktorów. Oprawę muzyczną podczas przedstawienia zapewnił ksiądz Leszek Machulak.

Broadway w LO Paczków!!! Takie Jasełka po raz pierwszy w Polskim Carcasonne. (…) Przy naszym skromnym wsparciu maluchy pokazały kunszt aktorski na światowym poziomie. – czytamy na profilu społecznościowym LO i nie sposób się z tym stwierdzeniem nie zgodzić, bo przedstawienie przygotowane pod okiem wychowawczyń z przedszkola nr 2 wywarło na zgromadzonej widowni niemałe wrażenie.

Okazja do ponownego obejrzenia spektaklu nadarzy się już w przyszłym miesiącu. 20 stycznia Jasełka zostaną bowiem wystawione w kościele parafialnym św. Jana Ewangelisty. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Foto: ZS Paczków

Leave a Reply