Nadmierna prędkość przyczyną wypadku w Ściborzu [wideo]

Przerażające nagranie ze Ściborza. Audi wypadło z jezdni na łuku drogi i uderzyło w zaparkowany samochód.

Kilka minut przed godziną 4 nad ranem w Ściborzu doszło do groźnie wyglądającego wypadku.

Mieszkanka Paczkowa jadąca osobowym audi a3 w kierunku Nysy prawdopodobnie przekroczyła dopuszczalną prędkość, straciła panowanie nad kierownicą i wypadła z drogi. Po drodze samochód przekoziołkował, by na końcu uderzyć w zaparkowanego na pobliskim placu dostawczego opla, w którym spał obywatel Ukrainy. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd znalazł się na środku jezdni. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu pobliskiej restauracji, które “ku przestrodze” opublikowano w serwisie YouTube.

Na szczęście kobieta kierująca samochodem przeżyła. Po zaopatrzeniu przez służby medyczne przewieziono ją do szpitala.  

 

44 KOMENTARZE

 1. Ejjjjj wyrażaj się, kobieta to nie krowa BURAKU !!!!!!!
  A jak chcesz wyrażać swoje zdanie na dany temat to wypadałoby się jakoś spersonalizować.
  No chyba, że jesteś nikim :(

 2. Tak to jest jak sie nie mysli i wsiada sie po pijanemu za kierownicę.. kolejny przypadek z którym nic nie zrobią, a przez tak nie umyślnych ludzi jak w tym przypadku giną rodziny.Takim jak Ona powinni zabierać prawo jazdy i nigdy więcej nie powinna mieć pozwolenia na kierowanie pojazdu.

 3. Do Czarnej, skąd Ty masz takie informacje,że jadąca „wsiadła po pijanemu za kierownicę” ????
  Przyszło Ci do głowy, że to graniczy z pomówieniem ??? O ile rozumiesz ten termin :)

  • Ejjj Anonim a Ty tak w sobotni wieczór piszesz o swoich durnych spostrzeżeniach ????? Może zacznij od poniedziałku jak już Sam będziesz trzeźwy.

  • A przyszło Ci do głowy, że nie ma znaczenia czy widać na „filmiku” „czy wyadla z auta” czy nie, może warto po ludzku zainteresować się jak się czuje!!!!!!!

 4. Strasznie się czyta takie komentarze !!! Tyle w ludziach agresji do drugiej osoby !!! Jestem pewna że każdy i to nie raz przekroczył dozwoloną prędkość!!!! Lecz niestety łatwo tylko potępiać innych . Dzięki Bogu nic poważnego się nie stało. Ludzie miejcie trochę empatii!!!

 5. Ludzie opamiętajcie się..zanim wystawicie opinie komuś oczerniając!!!!Nikt z was nie chciałby być na miejscu tej kobiety..może wracając z pracy po prostu zasnęła za kierownicą..ale oczywiście teraz spekulacje i plotki będą na ten temat..Jak to w małej mieścinie bywa!!!

 6. Kobieta na pewno lezy w szpitalu więc trochę szacunku a nie raz każdy z nas przekroczył prędkość widać że mokro było no i się stało .pamiętajcie każdemu z nas może się coś przydażyć więc myślcie w ten sposób niema ludzi idealnych

 7. Bezmyslnosc kierowcy taka predkosc w terenie zabudowanym Na taka glupote nie ma wytlumaczenia Kierowca mysli nie tylko o sobie ale rowniez o innych uczestnikach ruchu oraz przechodni. Brak tej kobiecie 5 klepki.

   • Z taką prędkością w terenie zabudowanym, przy niezbyt sprzyjających warunkach to skrajna głupota. I teksty, że ludzie powinni się zainteresować swoimi sprawami są nie na miejscu. Ta sytuacja mogła dotyczyć każdego z nas, mogla przywalić w stojących, niewinnych ludzi albo w samochód.

    Dlatego skończcie z tą żenującą obroną, bo takie zachowanie powinno być piętnowane.

    Mam nadzieję, że jej zdrowie na tym nie ucierpi, ale powinna ponieść zasłużoną, wysoką karę.

 8. Ciekawe te komentarze pisane przez trzeźwych i najlepszych kierowców na świecie. Szkoda, że nikt nie ocenił, że w Sciborzu gliniarze zawsze mają najlepszy utarg na pomiarach prędkości. Wszyscy lekceważą znaki drogowe i wszelkie ograniczenia. Winni są instruktorzy nauki jazdy ( którzy sami płacą mandaty), bo uczą czego sami nie umieją, a młodzi kierowcy nie znają fizycznych zasad bezwładności. Auto to tylko głupia maszyna (czasem mądrzejsza od kierowcy), która wykonuje polecenia prowadzącego. Efekty brawury i braku przewidywania zawsze są opłakane, czasem przez rodziny.

 9. Nieodpowiedzialna osoba i nieodpowiedzialny ATOS,który broni kierowcy ,kt.spowodowała wypadek.Jak można w tej sytuacji bronić.Trzeba się lepiej przyjrzeć na działalność pana ATOSA,z góry widać co on reprezentuje sobą.

 10. Dobra ludzie przestańcie robić sensację. Co sie stało to się stało. Kobieta za pewne poniesie tego konsekwencje ale to tylko i wyłącznie jej sprawa. Dobrze ze nic jej nie jest i nikt praktycznie nie ucierpiał. A to czy byla pijana czy trzeźwa to kwestia sporna i nie Wam jest to dane wyjaśniać.

 11. To że prowadząca była pijana to potwierdzona informacja przez wszystkich, na miejscu była policja, straż, została zbadana w szpitalu i myślicie, że tam się tez pomylono ile ma % alkoholu we krwi lub nie? Tylko Paczków 24 bal się chyba o tym napisać, lub się nie doinformował. A osoby broniące jej to za pewne rodzina lub znajomi. Niech się dziewczyna cieszy, że żyje i może dostanie nauczkę i będzie to przestroga dla innych kierowców na podwójnym gazie.

Leave a Reply