Wypadek w Starym Paczkowie. Samochód wypadł z drogi niszcząc przydrożną kapliczkę. Kilka minut wcześniej kierowca stracił prawo jazdy za nadmierną prędkość. 

Kilka minut po godz. 11 służby otrzymały zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na drodze krajowe nr 46 między Starym Paczkowem a Paczkowem.

Na miejscu okazało się, że kierująca osobową toyotą straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu i uderzyła w przydrożną kapliczkę doszczętnie ją niszcząc.

Jak donoszą świadkowie, kilka minut wcześniej kobieta utraciła prawo jazdy  za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym w Ściborzu. Wszystko wskazuje na to, że nadmierna prędkość była też przyczyną wypadku. Kierująca nie odniosła poważniejszych obrażeń.

To już drugie tego typu zdarzenie w Starym Paczkowie w ostatnich latach. Jeszcze pięć lat temu podobna kapliczka stała przed wjazdem do miejscowości od strony Ściborza. Dokładnie 1 października 2013 została zniszczona w niemal identycznych okolicznościach. Do dnia dzisiejszego nie została odbudowana.

16 KOMENTARZE

  1. To tak ma na niby wyglądać ,że to ludzie robią żle ,a tak naprawdę są sterowani przez góry i kościół ,gdyby nie ich stery to by nie istnieli ,wytwórcy grzechów i nieszczęść ludzkich coraz więcej jest dowodów na szczęście coraz bardziej się uwidaczniają ale piekło ich też nie ominie , a być może będą karani podwójnie bo to oni zastawiają sidła na ludzi i czerpią ogromne korzyści majątkowe o tym pisze Biblia.

    • A z twoim zdrowiem psychicznym wszystko dobrze. Musisz porozmawiać z lekarzem. Ta kobieta to przedstawiciel handlowy a oni jak wszyscy wiedzą robią dziennie wiele kilometrów i zapierniczają ile wlezie stwarzając zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego

  2. Bo w nienormalnym kraju to tylko uśmierca się ludzi na różny sposób oczywiście w imieniu byle jakiego prawa, czy byle jakiego boga jak kto woli .

  3. może dziewczyna z nerwów po stracie prawka przesadziła z prędkością wiem że to słabe usprawiedliwienie ale zanim ocenimy możemy zobaczyć sie w jej sytuacji

Leave a Reply