Przed nami kolejna edycja festiwalu TEREPACZKÓW. Na uczestników czeka sporo zmian.

W dniach 1-3 marca w Muzeum Gazownictwa oraz w auli paczkowskiego Zespołu Szkół odbędzie się kolejna odsłona TEREPACZKOWA – festiwalu, który doczeka się w tym roku już dwudziestej czwartej edycji.

– Terepaczków to muzyczny festiwal kultury skierowany do młodych muzykujących i śpiewających osób. To impreza o charakterze edukacyjnym. Na naszym festiwalu wychowało się wielu solistów i zespołów z całej Polski… Dorota Osińska, Rafał Nosal, zespół BOHEMA i wielu innych. – wylicza Dariusz Puk, organizator imprezy. – Muzykujemy tak już 24 lata mimo, iż zaczynaliśmy w roku 1989. Wtedy to postanowiliśmy przenieść niepowtarzalny klimat bieszczadzkich melodii z turystycznych szlaków do naszego pięknego miasta. Przez te wszystkie lata Terepaczków zmieniał swoje oblicze, rozszerzaliśmy repertuar prezentacji, ale na pewno śpiewamy polskie piosenki, piosenki z duszą. Terepaczków to również koncerty znanych wykonawców. Lista występujących jest bardzo długa. Zapraszamy do Paczkowa na Terepaczków. – podsumowuje prezes Stowarzyszenia Generacja. 

W tym roku na biorących udział w festiwalu czeka sporo zmian: wykonawcy w dniu imprezy muszą mieć ukończone 16 lat, wszystkie utwory powinny być piosenkami polskimi, a uczestnicy występują z własnym akompaniamentem – nie dopuszcza się playbacków i półplaybacków. Wykonawcy zainteresowani udziałem w festiwalu powinni się śpieszyć – czas na zapisy mija w najbliższy piątek 15 lutego. Szczegóły w REGULAMINIE.

 

PRZEWIDYWANY PROGRAM TEREPACZKÓW 2019

PIĄTEK – 1.03.2019r.

SalaMuzeum Gazownictwa w Paczkowie, ul. Pocztowa 9

  • KONCERT, Przyjaciele TERE – godz. 19.00,

 

SOBOTA – 2.03.2019r.

Aula Zespołu Szkół w Paczkowie, ul. Kołłątaja 9

  • PRÓBY MIKROFONOWE – godz. 10.00-14.00,
  • FESTIWAL KONKURSOWY – godz. 16.00-19.00,
  • NOCNY KONCERT – godz. 20.00,

 

NIEDZIELA – 3.03.2019r.

Aula Zespołu Szkół w Paczkowie, ul. Kołłątaja 9

  • KONCERT LAUREATÓW – godz.15.00,
  • KONCERT GWIAZDY – godz. 17.00.

4 KOMENTARZE

  1. Masakra w tym paczkowie coraz gorzej
    O 18 już się boję wyjść z domu bo ciemnica i same niedobitki chodzą po paczkowie co drugi to gorszy. Niestety w stanie pozostawiającym wiele do życzenia. Mamrocza coś pod nosem i zamiast zająć się praca łażą bez celu ja mam na nich pracować ? Bzdura

  2. Jaki król takie społeczeństwo , a że u nas rządzą ludzie ciągle klęczący za grzechy i twórcy następnego gnoju stajennego to tak się dzieje, łajdactwo, korupcja od góry do dołu zamiast raju to piekło gotują i to w imieniu Boga szatana nauczyciela diabelskiego raju na Ziemi.

Leave a Reply