Utrudnienia na paczkowskim Rynku. Sprawdź którędy nie przejedziesz. 

W związku z trwającymi pracami nad przebudową płyty Rynku w Paczkowie pojawiła się nowa, tymczasowa organizacja ruchu.

Zamknięty został przejazd przez Rynek od ulicy Narutowicza w kierunku ulicy Wrocławskiej. Ruch jest przekierowany Rynkiem obok fontanny na ulicę Kołłątaja.

5 KOMENTARZE

  1. Zmiana organizacji ruchu na tak ważnej arterii komunikacyjnej wymaga zapewne powiadomienia GDDKiA. Tysiące uczestników ruchu drogowego, którzy codziennie pokonują tą Canem Lignorum Avenue może zaginąć jak ciotka w Czechach.

  2. To że zmiana ruchu w rynku trudno muszą jakoś wykonać prace ale największe gratulacje dla naszego burmistrza za parking przy ul. Sikorskiego. JUŻ BARDZIEJ GO NIE MOŻNA BYŁO SPAPRAĆ !!!!! Po przebudowie zostało 1/3 miejsc więc pytamy gdzie mamy parkować.Ale burmistrza to nie interesuje ważne że on pod domem i urzędem ma gdzie parkować.[ może będziemy parkować u wielkiego szefa w pokoju? ]

  3. Naszego burmistrza nie interesuje wiele rzeczy. Ani rolnicy, którzy uprawiają ziemię przy jeziorze od ul. Miraszewskiego, ani śmietnisko przy ul. Mickiewicza, ani aktualna sytuacja drogowa w Rynku po przebudowie. Za to wszystko odpowie w następnych wyborach. Czyżby odpłynął za daleko od możliwości ?

Leave a Reply