Złodziej ujęty dzięki nagraniu z monitoringu [wideo]

9
Foto: nagranie ze sklepowego monitoringu

Policja zatrzymała złodzieja, który posługiwał się skradzionymi kartami. Wszystko dzięki nagraniu ze sklepowego monitoringu.

 

[ads1]

 

W nocy z 21 na 22 września nieznany sprawca włamał się do samochodu jednego z mieszkańców Paczkowa. Z pojazdu skradziono portfele wraz z dokumentami i kartami bankowymi oraz sprzęt wędkarski o dużej wartości: wędki z kołowrotkami, torby, pudła wędkarskie, pudełka z przynętami, siatki, ubrania i inny osprzęt m.in. takich marek jak Mepps czy Relax.

Szybko ustalono, że sprawca płacił skradzionymi kartami w paczkowskich sklepach. Dzięki nagraniu z monitoringu, które poszkodowany udostępnił na Facebooku tożsamość sprawcy udało się bardzo szybko ustalić.

Niestety ciągle nie udało się odzyskać skradzionego sprzętu, który złodziej prawdopodobnie ukrył lub sprzedał. Poszkodowany apeluje o kontakt wszystkie osoby, którym zaproponowano zakup wymienionych przedmiotów. Za informacje, które przyczynią się do odnalezienia sprzętu oferuje nagrodę finansową. Osoby mające informacje na ten temat proszone są o kontakt mailowy pod adresem redakcja@paczkow24.pl

9 KOMENTARZE

  1. W 2012 roku w lutym, w Paczkowie okradziono mnie na około 7-8 kzł. Złodziej/e pozostawił/li wyraźne ślady. Nawet d..y z komisariatu nie ruszyli, żeby zobaczyć, Później z powodu niewykrycia … itd. Chyba z powodu łupu małych gabarytów, to znaczy dwa markowe rowery, dwie kosy spalinowe, myjka Karcher, komputer, typu laptop, elektronarzędzia, itp bzdety. Paczkowska policja dotąd wierzy w cud dematerializacji.

  2. Coś mi się jeszcze przypomniało.Jak policja potraktowała mnie cmgs (ciepły mocz i gruba struga) Zainicjowałem własne śledztwo. I w sposób amatorski, lecz we wnioskach wysoce prawdopodobny, ustaliłem, że sprawcą jest przedstawiciel narodu polskiego, działający z inspiracji czeskiego pasera. Polska policja wątek ten potraktowała w sposób cmgs. Policja czeska, prosiła o bodziec ze strony polskiej, na który pewnie czeka do dnia dzisiejszego. Czyli fanty poszły się ………..ć.

  3. Zastanawiam się co trzeba mieć w bani żeby płacić kradzioną kartą w sklepie z kamerami.
    Jeżeli ktoś kupił od niego ten sprzęt to na pewno się nie przyzna ponieważ jest Paserem i grozi mu do 2 lat więzienia, nawet jeśli nie wiedział że pochodzi z kradzieży. Myślę że jeżeli sprzęt się nie znajdzie a sprawca nie przyzna się do jego kradzieży i nie zostawił żadnych śladów na miejscu włamania to odpowie tylko za zapłacenie cudzą kartą czyli za kradzież z włamaniem mniejszej wagi za co grozi od 3msc do 5 lat więzienia, z tym że może jeszcze przypalić głupa i powiedzieć że jak szedł do sklepu to znalazł kartę i pomylił ją ze swoją.

    • Skoro nazywasz go ćpunem,złodziejem,chamem i prostakiem i tylko tak go potrafisz opisać to jesteś tylko małym zawistnym człowieczkiem co ocenia ludzi po pozorach i wylewa żale anonimowo w internecie.Żal mi ciebie.

  4. Jestem który z dostojników kościoła go wkręcił , pewnie bardzo grzesznik ten działający po cichu a póżniej do spowiedzi i tak kościół wie kto tak robi wielka mi tajemnica wiary , a ten co od razu oskarża powinien być sam przesłuchany.

  5. Tak krzyżują ludzi ,a by osiągnąć swoje cele tylko te złe, dlatego ludzie chorują i umierają , w Europie nie ma nawet połowy chorób co w Polsce ,a w większości są nie religijni , kierują się logiką , a nie religią.

Leave a Reply