Główna / Kultura / Paczkowianie na planie J. J. Kolskiego [fotorelacja]
Paczkowianie na planie J.J. Kolskiego. Foto: Kinga Rajfur - uczennica Zespołu Szkół w Paczkowie

Paczkowianie na planie J. J. Kolskiego [fotorelacja]

Paczkowski dworzec zgrał w najnowszym filmie J. J. Kolskiego „Ułaskawienie”. W roli statystów wystąpili również paczkowianie. Obejrzyj naszą fotorelację z planu zdjęciowego.

 

 

W ubiegłym miesiącu w Paczkowie pojawili się filmowcy kręcący zdjęcia do filmu Jana Jakuba Kolskiego pt. „Ułaskawienie”. W najnowszej produkcji cenionego reżysera w roli statystów zagrało także liczne grono mieszkańców naszego miasteczka.

Zdjęcia do „paczkowskiej sceny” powstawały na dworcu PKP i w jego okolicach, a jej akcja przeniosła nas do 1946 r. Nasze miasto zagrało miejscowość położoną gdzieś na trasie kolejowej między Łodzią a Bieszczadami.

„Ułaskawienie” jest historią rodziców żołnierza opowiedzianą z perspektywy ich 17-letniego wnuka, Janka. Jak zapowiadają twórcy, film jest wpisany w dramatyczną historię powojennej Polski, zawiera jednak uniwersalną treść: zmaganie dwojga rodziców o odzyskanie godności i równowagi po utracie syna.

Foto: Kinga Rajfur – uczennica Zespołu Szkół w Paczkowie

3 komentarze

  1. Super Pani wygląda pozdrawiam

  2. Film to można nagrać o zacofanym naszym kraju kto podejmie się takiej reżyserii będzie miał gruby orzech do zgryzienia.

  3. Naród uspany w ciemnocie doktrynalnej i wierze w nicość.

Dodaj komentarz

x

Check Also

Maturzyści 2018 w obiektywie

Zobacz zdjęcia z ubiegłotygodniowej studniówki paczkowskiego LO.

Google+