Już dziś o godz. 15.15 paczkowianka wystąpi w kultowym programie „Szansa na sukces” na antenie TVP2.

O młodej paczkowiance Alicji Czajkowskiej pisaliśmy już wielokrotnie. 17-latka śpiewa od piątego roku życia i ma już na swoim koncie wspólne występy z Majką Jeżowską i Jackiem Cyganem. Z powodzeniem występowała także na festiwalach z Ewą Farną, Eweliną Lisowską czy Margaret. Śpiewała m.in. na scenach w Warszawie, Krakowie, Radomiu, Koninie, Wrocławiu, Legnicy, Głogowie, Sieradzu oraz wielokrotnie w Bielawie, Dzierżoniowie, Nysie i oczywiście Paczkowie.

Wszystko wskazuje na to, że już dziś Alicja da nam kolejne powody do dumy. Już o 15.15 paczkowianka wraz z zespołem FARCIARY wystąpi w muzycznym show „Szansa na sukces” na antenie drugiego programu Telewizji Polskiej. W najnowszym odcinku kultowego programu prowadzonego przez Artura Orzecha usłyszymy największe hity zespołu VOX.

Laureaci poszczególnych odcinków wezmą udział w finale, podczas którego jury i widzowie Dwójki w głosowaniu sms-owym wybiorą zwycięzcę. Nagrodą główną jest udział w koncercie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Trzymamy kciuki!
Foto: facebook.com/AlicjaAlaCzajkowska

 

6 KOMENTARZE

 1. To prawda, kultura w naszym mieście po nastaniu obecnego dyrektora Domu Kultury leży i kwiczy. Na szczęście są jeszcze ludzie którzy potrafią to pielęgnować pomimo promocji KULINKA przez obecne władze.

  • Co masz ochotę jego miejsce zająć !?
   Takiego człowieka na tym stanowisku, nigdy nie było i szybko nie będzie !
   Tym kulinkiem ,to pewnie sam jesteś,bo w naturze taki dziwoląg nie występuje,oczywiście za wyjątkiem Ciebie .

  • Nie ma takiej potrzeby,ten ,,kulinek” jest często widywany na działkach przy jeziorze.
   Kto wie,czy nie razem z pomysłodawcą tego projektu,
   I ciekawe co biorą , że mają takie pomysły .

Leave a Reply