Już jutro w Paczkowie odbędzie się wojewódzkie święto plonów. Gwiazdą wieczoru ma być Piotr Kupicha z zespołem FEEL.

2 września na Stadionie Miejskim w Paczkowie odbędzie się wojewódzkie święto plonów.

Uroczystości otworzy dziękczynna msza święta w kościele parafialnym św. Jana Ewangelisty. Po nabożeństwie zgromadzeni przejdą korowodem na stadion. Na płycie boiska odbędzie się prezentacja koron dożynkowych.

O godzinie 13 na scenie wystąpi orkiestra dęta z Kamiennika, Ale Babki Plus i Dziewiętliczanki. Na godz. 17 zaplanowano występ Dzianiego – gwiazy muzyki cygańskiej.

Główną atrakcją wieczoru ma być występ Piotra Kupichy z zespołem FEEL. Grupa znana m.in. z przebojów „Jak anioła głos” czy „A gdy jest już ciemno” pojawi się na stadionowej scenie o godz. 19.00.

Imprezie towarzyszyć ma m.in. rozstrzygnięcie konkursu „Piękna Wieś Opolska” oraz wojewódzkiego i gminnego konkursu koron dożynkowych, a także warsztaty i pokazy lokalnego rzemiosła. Wieczór zamknie zabawa taneczna o godz. 20.30.

Patronem medialnym imprezy jest Paczkow24.pl.

6 KOMENTARZE

 1. Powinni dać dużo policji bo jak tyle ludzi to się będzie dziać i znowu będą się drzec w nocy. Myślę że długo to nie trwa tak jak występ do 20.

 2. Nie mam pojęcia dlaczego Pan Przemek zablokował możliwość komentowania pod artykułem o tragedii na murach Paczkowskich, przecież nikt nie pisze o samych ofiarach tylko o osobach odpowiedzialnych za stan obiektu gminnego.
  Uważam, że za stan mienia gminnego odpowiedzialny jest Urząd Miasta a co za tym idzie podległe Burmistrzowi jednostki. Jeżeli ten marcowy przegląd wykonywał pracownik Burmistrza to nie kto inny a Burmistrz za swojego pracownika odpowiada. To ,że budowla była wybudowana nie za jego kadencji nie oznacza, że nie musi o nią dbać, bo tym samym można byłoby powiedzieć, że wszystkie zabytki Paczkowa były budowane setki lat temu i odpowiedzialność za ich stan i konstrukcję to nie jego sprawa.

 3. To jakaś surrealistyczna sytuacja. Ludzie składają na fb wyrazy współczucia na profilu prywatnym burmistrzowi… popieprzyło kogoś czy co? Ktoś pisze, że przecież takie tragedie się zdarzają i to niczyja wina …to proszę to powiedzieć rodzinie poszkodowanych. Otóż TO JEST czyjaś wina i napewno nie tych, którzy nieświadomi stanu tego podestu, weszli na górę.

 4. Jaká wartosc ma przeglád techniczny jezeli po nieclych 6 miesiacach od stwierdzenia, ze obiekt nadaje sié do uzytku, runéla konstrukcja tarasu, prawdopodobnie z powodu przegniych elementów nosnych, co jest widoczne na zaláczonych zdjéciach.
  Ile jeszcze jest takich obiektów w miescie z pozytywná opiniá pozwalajácá na dalsze uzytkowanie ?
  W obliczu tak wielkiej tragiedii zawinionej jednak przez wlasciciela obiektu, wywiad burmistrza, arogancki i zenujácy, zktórego wynika,ze obiekt nie powinien sié zawalic bo przeciez przeszedl kontrolé i wymieniono kilka desek a poza tym to nie moja wina tylko poprzedników.
  Goráce wyrazy wspólczucia dla ofiar i kondolencje dla bliskich tragicznie zmarlej.

 5. Nie za jedno zdarzenie są odpowiedzialni można przytoczyć całą serię zdarzeń, ale kłamać lepiej niż mówić obywatelom prawdę , bo prawda jest okropna kordon zataczący koło w przeciwną stronę.

Leave a Reply