Już jutro koncert charytatywny. Na licytacji m.in. książka od zwycięzcy Wimbledonu

0

Na aukcję trafiła m.in. książka z autografem jedynego polskiego zwycięzcy Wimbledonu przekazana przez Paczkow24.pl. 

W sobotę 6 października w Ośrodku Kultury i Rekreacji odbędzie się koncert charytatywny, z którego cały dochód zostanie przekazany osobom poszkodowanym w wyniku katastrofy, do której doszło 2 września na Ścieżce Widokowej Bramy Nyskiej. 

Organizator –  nyska Spółdzielnia Socjalna „Parasol” zaprasza w szczególności do udziału w licytacji, która odbędzie się o godz. 18:45. Na aukcję trafiło sporo interesujących przedmiotów w tym m.in. przekazana przez Paczkow24.pl książka „Żyjąc marzeniami” z autografem Łukasza Kubota – jedynego polskiego zwycięzcy Wimbledonu.

W programie, którego start przewidziano na godzinę 15.30 zaplanowano ponadto m.in. występy uczniów paczkowskich szkół i przedszkoli, koncerty zespołów KALIBER, DARSHAN, COUNTRY BAND i HUE.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół PAJUJO – półfinalista VI edycji programu MUST BE THE MUSIC. Grupa gra muzykę reggae pod różną postacią, począwszy od roots reggae przez ragga po energetyczne ska i rocksteady

Na godzinę 16:30 zaplanowano pokaz ratownictwa technicznego w wykonaniu OSP Stary Paczków oraz pokaz pierwszej pomocy przeprowadzony przez ratowników medycznych.

Dodatkowo organizatorzy zaplanowali stoiska m.in. z domowymi wypiekami, czy pracami najmłodszych. Na placu przed Ośrodkiem Kultury pojawią się ponadto atrakcje dla dzieci w postaci dmuchańców, malowania twarzy oraz innych animacji. Zachęcamy także do udziału w konkursie „Cegiełka niespodzianka”, w której  przewidziano wiele atrakcyjnych nagród.

Darowizny dla poszkodowanych można także przekazywać bezpośrednio poprzez wpłaty na konto bankowe wskazane na plakacie.

Patronem medialnym wydarzenia jest Paczkow24.pl.

Leave a Reply