Ponad 20 000 porcji marihuany nie trafi na rynek. Dolnośląska policja zatrzymała mieszkańca Paczkowa, który przewoził ogromną ilość suszu.

W poniedziałkowe popołudnie policjanci komendy powiatowej policji w Ząbkowicach Śląskich zajmujący się przestępczością narkotykową wraz z funkcjonariuszami z Kamieńca Ząbkowickiego zatrzymali do kontroli 28-letniego mieszkańca Paczkowa kierującego nissanem navarą. W trakcie czynności policjanci znaleźli w samochodzie olbrzymią ilość suszu. Okazało się, że mężczyzna przewoził ponad 4 kilogramy marihuany, z której można zrobić ponad 20400 porcji handlowych narkotyku.

Po przedstawieniu zarzutów wobec 28-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 2 miesiące.

Obecnie policjanci wyjaśniają skąd mężczyzna miał tak dużą ilość marihuany oraz co zamierzał z nią zrobić. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających polskie prawo przewiduje nawet do 10 lat więzienia.

Foto: doba.pl i KPP Ząbkowice Śląskie

24 KOMENTARZE

  1. Haha, ale kogoś boli ze ktoś ma lepiej 😂
    Jeden od drugiego lepszy, a co drugi spożywa i mózg zlasowany ma bo pisze takie rzeczy ☺️.
    Ale jak to mówią kozak w necie, pizda w świecie 💪😂😂😂😂

  2. Haha a ja bez przypału sobie jaram teraz towar z coffeshopu i czytam że kogoś zamknęli ;p A ja to jak marchewkę na wagę kupiłem haha ;p

  3. Nie bez powodów dzieje się tak komuś na tym zależy szczególnie kościołowi aby miał co pieprzyć z ambon oraz rządzącym aby budżetówka miała pracę , to prawda te dwie instytucje działają szkodliwie na obywateli dlatego jest tak dużo patologi w naszym kraju udają,ze pomagają, a stan faktyczny jest zupełnie odwrotny tworzą nowe instytucje niby do pomocy a naprawdę się bogacą na ludziach , przeklęty system wprowadził ludzi w biedą i ,destabilizacją społeczną i inne patologie.

Leave a Reply