Paczkow24.pl obchodzi dziewiąte urodziny! Z tej okazji przedstawiamy Wam nową, odświeżoną wersję naszego serwisu informacyjnego.

Od kliku dni Paczkow24.pl ma nową oprawę. Przez kilka tygodni pracowaliśmy nad tym, by zaoferować Wam stronę korzystającą z najnowszych dostępnych rozwiązań i reprezentującą design zgodny z aktualnymi trendami. Świeża odsłona Paczkow24.pl jest w pełni responsywna, a co za tym idzie, w przeciwieństwie do poprzedniej wersji, doskonale sprawdza się na urządzeniach mobilnych. Jest to dla nas szczególnie istotne, ponieważ aż 60% wejść na Paczkow24.pl pochodzi ze smartphonów i tabletów. Z tego też względu znacząco poprawiliśmy szybkość wczytywania się strony.

Nowa odsłona to także przeprojektowana, sprawnie działająca sekcja ogłoszeń oraz aktualizowane na bieżąco dane przydatne dla Mieszkańców, jak informacje o połączeniach autobusowych, harmonogramach wywozu śmieci czy dyżurach aptek.

Na Waszą prośbę dodaliśmy także dodatkowe kategorie wpisów, takie jak Na sygnale, Sołectwa, Oświata, Kościół czy Fotorelacje. Sporo pracy kosztowało nas również przygotowanie sekcji sportowej, w której co tydzień znajdziecie aktualne wyniki spotkań IV ligi opolskiej.

To tylko niektóre z nowości. Dajcie znać w komentarzach czy zmiany przypadły Wam do gustu! :)

6 KOMENTARZE

  1. Nic nadzwyczajnego poza wirtualnym mirażem , jaka to piękna otoczka niczego dobrego i wzniosłego grupa ludzi opanowała zaćmienie , beznadzieja , kościelną drogą do nikąd , kołem wokół siebie zaczarowani owalem pozbawionym rzeczywistości .

Leave a Reply