Ogień w bloku przy ul. Pocztowej

4
Pożar w bloku przy ul. Pocztowej. W akcji gaśniczej brali udział strażacy z Paczkowa, Kamienicy i Nysy

Policja bada przyczyny wybuchu pożaru w jednym z mieszkań przy ul. Pocztowej.

W minioną środę o godzinie 12:21 paczkowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w jednym z mieszkań przy ul. Pocztowej. Ogień pojawił się na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego.

Do zdarzenia zadysponowana dwa zastępy z JRG Paczków, jeden zastęp z OSP Kamienica oraz podnośnik z JRG Nysa. Przybyli na miejsce strażacy ewakuowali 4 osoby, 9 opuściło budynek przed przybyciem ratowników.

W wyniku zdarzenia poszkodowana została starsza osoba zamieszkująca mieszkanie, w którym wybuchł pożar. Kobieta opuściła budynek o własnych siłach i została zaopatrzona przez zespół ratownictwa medycznego. Na szczęście jej stan był na tyle dobry, że nie wymagała hospitalizacji.

Wysokość strat oszacowano wstępnie na ok. 100 tys. zł. Przyczyny wybuchu pożaru bada policja.

4 KOMENTARZE

  1. Brawo Ty !!! Ja pozdrawiam dom obok Domu Kata i OKIR-em i piekarnię na Rynku ,chlebek dobry ale dym dusi jak cyklon B.

  2. Dym to naprawdę , ale w obłokach , większość omdlałych z plecenia bzdur ,co niektórych słuchać się nie da ciemnota i zacofanie.

  3. taki kupili ludzie opał na jednym ze składów w Paczkowie powiesić gościa za j……. za ten szmelc co miał na jesień .ŻYCZYMY BANKRUCTWA.

Leave a Reply