Mieszkaniec gminy Paczków walczy o tytuł Mistera Opolszczyzny. Finał już 18 maja.

Za niecałe dwa tygodnie w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbędzie się finał konkursów Miss oraz Mister Opolszczyzny 2019.

Naszą gminę w tegorocznej edycji reprezentować będzie mieszkający na co dzień w Dziewiętlicach Paweł Jaglarz, który powalczy o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny województwa i awans do finału ogólnopolskiego. Popularny paczkowski fryzjer znalazł się w ścisłym finale, w którym rywalizować będzie ośmiu panów.

Paweł jest Mistrzem Europy, Mistrzem Ukrainy, zdobywcą Pucharu Włoch i Srebrnym Medalistą Mistrzostw Polski 2017 we fryzjerstwie damskim, a także zwycięzcą konkursu fryzjerskiego KREATOR 2017 w kategorii NEW LOOK damski. W latach 2017 i 2018 został Fryzjerem Roku powiatu nyskiego.

Jak czytamy na stronie prezentującej kandydatów, Paweł to osoba dla której fryzjerstwo to nie zawód a pasja wypełniająca całe życie. Do jego zamiłowań należą także podróże, dzięki którym może poznawać nowych ludzi, nowe możliwości oraz nowe trendy, a dzięki wielu szkoleniom w kraju i za granicą może łączyć obie te pasje.

Paweł jest obecnie w trakcie treningów do Mistrzostw Świata we fryzjerstwie w Japonii pod okiem swojej mistrzyni z Krakowa, która prowadzi go od początku jego kariery zawodowej i jest zawsze obecna przy każdym jego starcie na Mistrzostwach i Konkursach w Polsce i Europie. O swojej codziennej zespołowej pracy w salonie mówi: Staramy się, aby panowała u nas domowa atmosfera, a pobyt u fryzjera był relaksem.

Gala, podzczas której zostanie wyłoniony zwycięzca tegorocznej odsłony męskiego i żeńskiego konkursu piękności odbędzie się już w sobotę 18 maja. Poprowadzi ją Kamila Świerc, Miss Polski i Opolszczyzny 2017.

Foto: materiały organizatora

5 KOMENTARZE

Leave a Reply