Paczkowska Galeria na Hoplach zaprasza na muzyczny wieczór z piosenkami Louisa Armstronga.

Joanna i Marcin Biernaccy zapraszają na wyjątkowy wieczór z piosenkami Louisa Armstronga. Już w najbliższą sobotę 25 sierpnia w muzyczny świat mistrza jazzu wprowadzi nas Michał Pijewski, który jako jeden z nielicznych muzyków gra i śpiewa ponad 50 utworów Louisa: od wczesnych nagrań z okresu Chicago (Hot five czy Hot Seven) do póżniejszych, pochodzących z Louis Armstrong & His All Stars.

W Galerii na Hoplach usłyszymy m.in. niezapomniane What a Wonderful World, Ramona, czy Bluebery Hill oraz znane standardy i utwory muzyki rozrywkowej w opracowaniu jazzowym. 

– Michał Pijewski ukończył średnią szkołę muzyczną w klasie klarnetu w 1991 roku. Uwielbia Louisa, potrafi śpiewać i grać jak Satchmo. – zachwalają organizatorzy. – Podczas wieczoru oprócz muzycznych wykonań dowiecie się wielu ciekawych informacji z życia tego wielkiego artysty.

W programie Pijewskiemu (klarnet, fortepian, wokal, prowadzenie) towarzyszyć będzie współtworzona przez niego grupa THE WARSAW DIXIELANDERS w składzie: Jerzy Kuszakiewicz (trąbka, wokal), Mariusz Wnuk (puzon), Marek Słomiński (banjo), Robert Kuduk (kontrabas) oraz Jerzy Więckowski (perkusja).

Początek koncertu o godzinie 19.00. Wstęp wyłącznie z zaproszeniami. Te ostatnie można odebrać w godzinach od 9.00 do 17.00 w dniach 20-24 sierpnia 2018 w Galerii na Hoplach przy ul. Kościuszki 4B. Warto się pośpieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji: tel. 735203542, e-mail biuro@metamuzeum.pl.

4 KOMENTARZE

Leave a Reply