W najbliższy piątek startuje VII edycja Aeropikniku. Sprawdź program imprezy. 

W piątek 26 lipca rozpocznie się kolejna edycja Aeropikniku połączonego z Balonowym Pucharem Polski. Po raz pierwszy balony wzbiją się w powietrze z płyty Stadionu Miejskiego w Paczkowie o godz. 19.00 by rozpocząć rywalizację w ramach lotów sportowych.

Na sobotę zaplanowano dalszą rywalizację zawodników, a także nocny pokaz balonów. W godzinach popołudniowych na scenie nad Zalewem Paczkowskim prezentować się będą zespoły Hue, Norbis oraz wokaliści z OKiR. Muzyczny wieczór w Kozielnie upłynie z kolei przy dźwiękach disco-polo. Na scenie wystąpią zespoły Enjoy i Basta, a gwiazdą wieczoru będzie grupa Łobuzy. Drugi dzień imprezy zakończy zabawa taneczna z zespołem Kriss.

Niedzielne świętowanie otworzą animacje dla dzieci oraz występy zespołów Ale Babki Plus, Dziewiętliczanki i Sami Swoi. O godzinie 18 na scenie w Kozielnie wystąpią zespoły The Shout i Big Party. Na godzinę 21.30 zaplanowano z kolei zakończenie i podsumowanie zawodów balonowych. Gwiazdą wieczoru będzie Czadoman, znany m.in. z piosenki „Ruda tańczy jak szlona”, który pojawi się na scenie o godz. 22.00.

4 KOMENTARZE

  1. Nie ma o czym mówić. Chyba nie widzieliście jaki tam był alkoholizm się kłócili. Dobrze mówi kolega z góry że się darli po ulicach w nocy. Paczków to patologia niestety. Ostatnio jakieś narkotyki mówili na waszej stronie maryhuany i inne takie

Leave a Reply