Warsztaty z charyzmatyczną instruktorką i wieńczący je Koncert Uwielbienia. Alterna organizuje kolejny Vocal Camp. 

Po raz kolejny Stowarzyszenie Młodych Gminy Paczków ALTERNA organizuje warsztaty wokalne Vocal Camp. W tym roku ich tematem przewodnim będzie muzyka gospel.

Organizatorzy zapowiadają trzy dni wypełnione nauką radosnych utworów gospel pod okiem charyzmatycznej instruktorki, wokalistki i kompozytorki Justyny Różewicz przy akompaniamencie zespołu Amazing Band.

W dniach 7-9 września uczestnicy warsztatów będą pracować m.in. nad emisją głosu oraz śpiewem w wielogłosie. Wydarzenie jest otwarte dla każdego – młodzieży i dorosłych, bez przesłuchań wstępnych, dla amatorów i profesjonalistów, dla osób, które nigdy nie śpiewały, jak i dla tych, które chcą rozbudować swój warsztat muzyczny, bez względu na wiek.

Zwieńczeniem warsztatów ma być Koncert Uwielbienia, który odbędzie się 9 września o godz. 19:00 w kościele pw. św. Jana Ewangelisty, podczas którego będziemy mogli usłyszeć efekty pracy uczestników. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisów można dokonywać w biurze Ośrodka Kultury.

 

4 KOMENTARZE

  1. Śpiewem nic się nie wskóra ,to marnowanie publicznych pieniędzy jak i utrzymywanie kościołów instytucji prowadzących do wojen ,chorób ,śmierci mówią o dobrobycie po śmierci, a w życiu doczesnym sami się bogacą kosztem innych, tę herezją i ignorancję promują , łajdactwo i spowiedż tym co sami grają, bo grają grzechami , a potem sprawdzają czy im się udaje nabierać owieczki inaczej baranów.

    • Dziewczyno daj sobie już spokój z tą schizą na kościół, żyj i daj innym żyć po swojemu. W Holandii jest taka wolność i tolerancja, że na pewno i te Twoje znienawidzenie przyjmą z pokorą i uśmiechem. Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)

  2. Uczenie dzieci śpiewu, daje wiele radości , pięknych przeżyć, przyjaźni :) One ciężką pracą poprzez śpiew pragną dać innym wiele serca i pięknych wokalnych przeżyć !!!!! Tylko ktoś taki jak”anonim” potrafi krytykować, Tylko ktoś taki jak Ty chyba nie kocha drugiego człowiek, nie wierzy i nie robi nic dla innych !!, Anonim zapisz się na taki śpiew, a potem się wypowiadaj !!!! Jakbyś nie wiedział równoważnią dla wojen jest pokój , dla chorób- śpiew i radość serca , pozdrawiam

Leave a Reply