Kolejny sukces Karoliny Gaczyńskiej! Pochodząca z Paczkowa zawodniczka klubu Strength Coach Performance Wrocław z wynikiem 393 kg i 367,14 pkt wywalczyła pierwsze miejsce podczas rozegranego wczoraj Pucharu Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym w Skierniewicach.

Zawodniczka rywalizująca w kategorii seniorek do 84 kg w konkurencji przysiad ze sztangą uzyskała wynik 150 kg, w wyciskaniu leżąc 80 kg, a w martwym ciągu 162,5 kg.

Rzadko mi się to zdarza, kto mnie zna to wie, że prawie w ogóle… ale jestem z siebie dumna.

Ciężki czas za mną. Rzadko mi się to zdarza, kto mnie zna to wie, że prawie w ogóle… ale jestem z siebie dumna. Wiem jak długą drogę przeszłam… ile ton przerzuciłam i ile łez wylałam. – podsumowuje złota medalistka. – Ale dopięłam swego! Walczyłam do ostatniego podejścia, które dało mi zwycięstwo. Jest tyle osób, którym chciałabym podziękować i pogratulować, że znowu napisałabym nieskładny poemat. Także skromnie, ale szczerze i od serca DZIĘKUJĘ za wsparcie, każdą dobrą myśl, życzenia, uśmiechy i kciuki. Mam wiele szczęścia, że otaczam się takimi ludźmi. 

Trójbój siłowy to dyscyplina sportów siłowych, której początki sięgają końca lat 50. kiedy to rozegrano pierwsze Mistrzostwa Wielkiej Brytanii. W jej skład wchodzą trzy boje wykonywane w następującej kolejności: przysiad ze sztangą na barkach, wyciskanie sztangi z klatki piersiowej na ławeczce oraz martwy ciąg.

 

 

11 KOMENTARZE

Leave a Reply