Kolorowe balony i koncerty – ogłoszono program VII edycji Aeropikniku.

W ostatni weekend lipca odbędzie się siódma edycja Aeropikniku połączonego z Balonowym Pucharem Polski. Oficjalne otwarcie imprezy odbędzie się w piątek 26 lipca. Balony wzbiją się w powietrze z płyty Stadionu Miejskiego w Paczkowie o godz. 19.00.

Na sobotę zaplanowano dalszą rywalizację zawodników, a także nocny pokaz balonów. W godzinach popołudniowych na scenie nad Zalewem Paczkowskim prezentować się będą zespoły Hue, Norbis oraz wokaliści z OKiR. Muzyczny wieczór w Kozielnie upłynie z kolei przy dźwiękach disco-polo. Na scenie wystąpią zespoły Enjoy i Basta, a gwiazdą wieczoru będzie grupa Łobuzy. Drugi dzień imprezy zakończy zabawa taneczna z zespołem Kriss.

Niedzielne świętowanie otworzą animacje dla dzieci oraz występy zespołów Ale Babki Plus, Dziewiętliczanki i Sami Swoi. O godzinie 18 na scenie w Kozielnie wystąpią zespoły The Shout i Big Party. Na godzinę 21.30 zaplanowano z kolei zakończenie i podsumowanie zawodów balonowych. Gwiazdą wieczoru będzie Czadoman, znany m.in. z piosenki „Ruda tańczy jak szlona”, który pojawi się na scenie o godz. 22.00.

12 KOMENTARZE

  1. Mnie program nie interesuje, ważne że w Kozielnie . Tam jak patologia się spije ,to zaśnie w szuwarach . Po Food truckach już pokazali swój cyrk – norma . Pamiętajmy ,że po niedzieli jest poniedziałek, i trzeba wstać do pracy . A noc jest do spania . Co z tego że Rynek piękny . Jak wstyd trzeba zrobić i to przy obcych . Kozielno powodzenia …

  2. burmistrzu co wszystko robisz -szkoda ze tylko kredyt za kredytem…..droge zrób w kozielnie bo obiecałeś i w huja lecisz

  3. Zabrakło informacji dla ludzi spoza Kozielna, czy możliwe będzie dotarcie tego dnia polną drogą wzdłuż jeziora, gdzie zwykle obowiązuje zakaz ruchu.

  4. Dzięki temu że jest aeropiknik droga połatana, rowy wystrzyżone oraz plac zabaw skoszony. Jest za co dziękować…..

    • Plac zabaw jest koszony przez mieszkańców Kozielna przez cały rok. Dziury w drodze łatał powiat ponieważ to droga powiatowa, to samo tyczy się rowów. Dzięki temu że mamy aeropiknik mamy za to zepsutą siatkę wokół placu która kolejnej imprezy już raczej nie wytrzyma i systematycznie wyrywane ławki z ziemi żeby sprzedawcy mogli się pomieścić że stoiskami. A na pożegnanie dodatkowo pełno petów w trawie którymi dzieci mogą się później bawić.

  5. Totalna porażka, począwszy od organizacji dojazdu, spacer w kurzu jadących tam i z powrotem samochodów, poprzez miejsce przeznazcone na te imprezy (czy miasto nie jest w stanie znależć odpowiedniego miejsca na imprezy ) . Trzeba trochę pomyśleć i chcieć. Imprezy zorganizowane na odpieprz. Wstyd przed gośćmi !!!!!!!
    Piotr

Leave a Reply