Kolorowe balony i koncerty – ogłoszono program VII edycji Aeropikniku.

W ostatni weekend lipca odbędzie się siódma edycja Aeropikniku połączonego z Balonowym Pucharem Polski. Oficjalne otwarcie imprezy odbędzie się w piątek 26 lipca. Balony wzbiją się w powietrze z płyty Stadionu Miejskiego w Paczkowie o godz. 19.00.

Na sobotę zaplanowano dalszą rywalizację zawodników, a także nocny pokaz balonów. W godzinach popołudniowych na scenie nad Zalewem Paczkowskim prezentować się będą zespoły Hue, Norbis oraz wokaliści z OKiR. Muzyczny wieczór w Kozielnie upłynie z kolei przy dźwiękach disco-polo. Na scenie wystąpią zespoły Enjoy i Basta, a gwiazdą wieczoru będzie grupa Łobuzy. Drugi dzień imprezy zakończy zabawa taneczna z zespołem Kriss.

Niedzielne świętowanie otworzą animacje dla dzieci oraz występy zespołów Ale Babki Plus, Dziewiętliczanki i Sami Swoi. O godzinie 18 na scenie w Kozielnie wystąpią zespoły The Shout i Big Party. Na godzinę 21.30 zaplanowano z kolei zakończenie i podsumowanie zawodów balonowych. Gwiazdą wieczoru będzie Czadoman, znany m.in. z piosenki „Ruda tańczy jak szlona”, który pojawi się na scenie o godz. 22.00.

5 KOMENTARZE

  1. Mnie program nie interesuje, ważne że w Kozielnie . Tam jak patologia się spije ,to zaśnie w szuwarach . Po Food truckach już pokazali swój cyrk – norma . Pamiętajmy ,że po niedzieli jest poniedziałek, i trzeba wstać do pracy . A noc jest do spania . Co z tego że Rynek piękny . Jak wstyd trzeba zrobić i to przy obcych . Kozielno powodzenia …

  2. burmistrzu co wszystko robisz -szkoda ze tylko kredyt za kredytem…..droge zrób w kozielnie bo obiecałeś i w huja lecisz

  3. Zabrakło informacji dla ludzi spoza Kozielna, czy możliwe będzie dotarcie tego dnia polną drogą wzdłuż jeziora, gdzie zwykle obowiązuje zakaz ruchu.

Dodaj komentarz