Już jutro koncert charytatywny. Na licytacji m.in. książka od zwycięzcy Wimbledonu

0

Na aukcję trafiła m.in. książka z autografem jedynego polskiego zwycięzcy Wimbledonu przekazana przez Paczkow24.pl. 

W sobotę 6 października w Ośrodku Kultury i Rekreacji odbędzie się koncert charytatywny, z którego cały dochód zostanie przekazany osobom poszkodowanym w wyniku katastrofy, do której doszło 2 września na Ścieżce Widokowej Bramy Nyskiej. 

Organizator –  nyska Spółdzielnia Socjalna „Parasol” zaprasza w szczególności do udziału w licytacji, która odbędzie się o godz. 18:45. Na aukcję trafiło sporo interesujących przedmiotów w tym m.in. przekazana przez Paczkow24.pl książka „Żyjąc marzeniami” z autografem Łukasza Kubota – jedynego polskiego zwycięzcy Wimbledonu.

W programie, którego start przewidziano na godzinę 15.30 zaplanowano ponadto m.in. występy uczniów paczkowskich szkół i przedszkoli, koncerty zespołów KALIBER, DARSHAN, COUNTRY BAND i HUE.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół PAJUJO – półfinalista VI edycji programu MUST BE THE MUSIC. Grupa gra muzykę reggae pod różną postacią, począwszy od roots reggae przez ragga po energetyczne ska i rocksteady

Na godzinę 16:30 zaplanowano pokaz ratownictwa technicznego w wykonaniu OSP Stary Paczków oraz pokaz pierwszej pomocy przeprowadzony przez ratowników medycznych.

Dodatkowo organizatorzy zaplanowali stoiska m.in. z domowymi wypiekami, czy pracami najmłodszych. Na placu przed Ośrodkiem Kultury pojawią się ponadto atrakcje dla dzieci w postaci dmuchańców, malowania twarzy oraz innych animacji. Zachęcamy także do udziału w konkursie „Cegiełka niespodzianka”, w której  przewidziano wiele atrakcyjnych nagród.

Darowizny dla poszkodowanych można także przekazywać bezpośrednio poprzez wpłaty na konto bankowe wskazane na plakacie.

Patronem medialnym wydarzenia jest Paczkow24.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Wprowadź swoje imię