Główna / Na sygnale / Ogień w bloku przy ul. Pocztowej
Pożar w bloku przy ul. Pocztowej. W akcji gaśniczej brali udział strażacy z Paczkowa, Kamienicy i Nysy

Ogień w bloku przy ul. Pocztowej

Policja bada przyczyny wybuchu pożaru w jednym z mieszkań przy ul. Pocztowej.

 

 

W minioną środę o godzinie 12:21 paczkowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w jednym z mieszkań przy ul. Pocztowej. Ogień pojawił się na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego.

Do zdarzenia zadysponowana dwa zastępy z JRG Paczków, jeden zastęp z OSP Kamienica oraz podnośnik z JRG Nysa. Przybyli na miejsce strażacy ewakuowali 4 osoby, 9 opuściło budynek przed przybyciem ratowników.

W wyniku zdarzenia poszkodowana została starsza osoba zamieszkująca mieszkanie, w którym wybuchł pożar. Kobieta opuściła budynek o własnych siłach i została zaopatrzona przez zespół ratownictwa medycznego. Na szczęście jej stan był na tyle dobry, że nie wymagała hospitalizacji.

Wysokość strat oszacowano wstępnie na ok. 100 tys. zł. Przyczyny wybuchu pożaru bada policja.

4 komentarze

  1. Moze nie dotyczy to tematu artykulu ale.. pozdrowienia dla zanieczyszczajacych powietrze mieszkańców z ul. Kopernika!

  2. Brawo Ty !!! Ja pozdrawiam dom obok Domu Kata i OKIR-em i piekarnię na Rynku ,chlebek dobry ale dym dusi jak cyklon B.

  3. Dym to naprawdę , ale w obłokach , większość omdlałych z plecenia bzdur ,co niektórych słuchać się nie da ciemnota i zacofanie.

  4. taki kupili ludzie opał na jednym ze składów w Paczkowie powiesić gościa za j……. za ten szmelc co miał na jesień .ŻYCZYMY BANKRUCTWA.

Dodaj komentarz

x

Check Also

Ratujmy Weronikę!

Weronika cierpi na chemioodporną ziarnicę złośliwą. Pomóc może jej wyłącznie bardzo kosztowna terapia. Wspólnie możemy zebrać środki na jej leczenie!

Google+