Niesamowity sukces Pawła Jaglarza w Japonii. Paczkowianin wraca z fryzjerskim Oskarem!

Rewelacyjne wieści napływają do nas z Japonii. Mieszkający na co dzień w Dziewiętlicach fryzjer Paweł Jaglarz wywalczył główną nagrodę podczas rozgrywanych w Osace Mistrzostw Świata we Fryzjerstwie federacji CMC (Confederation Mondiale de la Coiffure).

Fryzura na miarę fryzjerskiego Oskara powstała na głowie paczkowianki Kornelii Ziemianek, która towarzyszyła Pawłowi w charakterze modelki. – Serdeczne podziękowania dla modelki Kornelli Ziemianek za wytrwałość oraz wszelką pomoc, trenerowi Mistrzyni Małgorzacie Strug-Zgrzywa za przygotowanie, salonowi sukien ślubnych La Romantica z Głogówka za użyczenie sukni ślubnej, Kamili Kani za pomoc oraz dla wszytkich wspierających znajomych, klientów i klientek dla których zdobywane są wszystkie nagrody oraz umiejętności, przyjaciół, a także wszystkich którzy kibicowali. – czytamy na facebookowym profilu Pawła.

CMC jest pierwszą światową organizacją profesjonalnych fryzjerów i kosmetyczki. Organizacja działa od 1937 roku i zrzesza 21 krajów członkowskich. 

11 KOMENTARZE

  1. Ludzie !!! Gratulujcie panu Pawłowi, jak o bzdurach to jest kilkadziesiąt komentarzy, Jako mieszkaniec naszej gminy gratuluję panu i wszystkim którzy byli zaangażowani w ten sukces

  2. Wow. Jestem pod wielkim wrażeniem. Piękne zdjęcia, piękna modelka.Gratuluję serdecznie. Pan Paweł spisał się na medal. Coś wspaniałego. Taka świetna fryzura.. Nie mam słów.. Jeszcze raz serdecznie gratuluję i życzę powodzenia.❤️❤️❤️

  3. Gratulacje, naprawdę to wielki sukces dla Paczkowa a przedewszystkim dla samego zdobycy i jego modelki. mam nadzieję, że WŁADZE MIASTA oraz RADNI nie zapomna o laureacie nagrody oraz modelce bo są oni obydwoje zdobywcami wielkiego sukcesu tak dla siebie jak i dla Paczkowa.

Leave a Reply