Trwa zła passa paczkowskiej Sparty. Tym razem nasi piłkarze ulegli drużynie z Większyc.

[event_blocks event=”21414″]

[event_details id=”21414″]

Niestety póki co, Sparta Paczków nie może zaliczyć tegorocznej rundy wiosennej do udanych. Po przegranych z Unią Kolonowskie (1-0) i KS Krapkowice (1-4) tym razem podopieczni Łukasza Krótkiewicza ulegli na wyjeździe drużynie Porawie Większyce.

Do przerwy na boisku w Reńskiej Wsi, gdzie rozgrywany był mecz, utrzymywał się jednobramkowy remis, niestety w drugiej połowie swoją wyższość pokazali piłkarze z Większyc, którzy ostatecznie zwyciężyli 3-2. Oba trafienia dla paczkowian zaliczył Szymon Markowski.

Po 24 kolejkach Sparta zajmuje obecnie 13. pozycję w tabeli IV ligi opolskiej. Spora szansa na poprawę dorobku punktowego już za tydzień. W najbliższą sobotę paczkowianie zmierzą się na własnym boisku z ostatnim w tabeli KS Krasiejów