Zagłosuj i wesprzyj paczkowski Orszak Trzech Króli

0

Ulicami Paczkowa już po raz drugi przejdzie Orszak Trzech Króli. Każdy z nas może wesprzeć jego organizację.  

6 stycznia ulicami Paczkowa po raz drugi przejdzie Orszak Trzech Króli. Do organizacji tego wydarzenia może przyczynić się każdy z nas biorąc udział w ogólnopolskim głosowaniu.

W minioną niedzielę ruszył organizowany przez FUNDACJĘ ORSZAK TRZECH KRÓLI konkurs „Orszak z Gwiazdą”, w którym udział bierze m.in. nasze miasto. Miejscowość, która zdobędzie najwięcej głosów w internetowym głosowaniu wygra występ zespołu „Albo i Nie” w czasie najbliższego Orszaku. Z występem będzie łączył się pobyt ekipy TVP, która zrealizuje transmisję na żywo z wydarzenia w paśmie ogólnopolskim.

Drugie i trzecie miejsca zostaną nagrodzone czekoladkami – II miejsce – 3 000 czekoladek, III miejsce – 2000 czekoladek.

Głosowanie na miejscowości odbywa się na stronie www.orszak.org, w zakładce Konkursy, Konkurs „Orszak z Gwiazdą”.

Jedna osoba może zagłosować jeden raz. Na podany adres mailowy wysyłana zostanie wiadomość z linkiem aktywacyjnym w przeciągu ok. 60 minut. Kliknięcie w link jest warunkiem oddania ważnego głosu. Należy sprawdzać spam, ponieważ wiadomość z linkiem aktywacyjnym może tam trafić.

Udział w głosowaniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu. Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie www.orszak.org i na profilu FB „Orszak Trzech Króli – Fundacja”. Aktualny ranking miejscowości jest dostępny na stronie konkursu. Głosowanie trwa do 15 grudnia.

Leave a Reply