Policjanci z Paczkowa mają nowego szefa. Uroczyste przekazanie dowodzenia odbyło się w miniony piątek.

Zmiany na komisariacie. 1 marca w siedzibie paczkowskiej policji odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego komendanta. Szefem paczkowskich funkcjonaruszy został nadkom. Dariusz Kielar.

Uroczystą zbiórkę poprowadził p.o. komendanta powiatowego policji w Nysie mł. insp. Edward Flaga, który pogratulował nowemu komendantowi oraz wręczył mu rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko.

Nadkom. Dariusz Kielar jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W szeregi policji wstąpił 27 lat temu. Przez pierwsze 16 lat związany był z Komendą Powiatową w Lublińcu, gdzie zajmował szereg stanowisk wykonawczych w pionie ruchu drogowego oraz służbie kryminalnej. Od 2007 roku wykonywał obowiązki na stanowisku asystenta Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej w Nysie, gdzie po 3 latach awansował na specjalistę. Przed objęciem obecnego stanowiska, od 1 stycznia 2017 roku pełnił funkcję zastępcy komendanta Komisariatu Policji w Otmuchowie.

Foto: KPP Nysa

4 KOMENTARZE

 1. Za pół roku odejdzie na emeryturę !
  Znamy te awanse przedemerytalne,dla większej odprawy i emerytury.
  Ludziom oczy zamydlają duperelami,kogo to obchodzi !
  Lepiej,gdyby wprost napisali jak jest naprawdę.

 2. Może wreszcie zapanuje porządek na drogach w mieście, chociaż wszyscy to obiecywali i nikt nie zrobił nic. Dalej jest meksyk z parkowaniem i każdy w rynku jeździ jak chce i staje jak chce. Lipa.

 3. Jeżdżą jak chcą,ale nikt z tego powodu nie ucierpiał ,każdy staje tam,gdzie jest wolne.
  Rynek to będzie,jak oddadzą do użytku po wszystkich robotach, a Ty szukasz ch….ja do dupy i chcesz szczuć jednych na drugich.
  Co do parkowania,to po renowacji odpowiednie służby,powinny sprawdzać auta pod którymi są wycieki i zabierać dowody rejestracyjne tym, którzy takimi autami niesprawnymi jeżdżą.
  Wtedy zniknie ten złom, nie wiadomo kogo,który stoi cały rok i będzie więcej miejsca dla tych ,którzy podjeżdżają na zakupy.

  Wracając do tematu, nowego komendanta , to jego nie awansowali po to ,żeby robił porządki,tylko , aby doczekał spokojnie do emerytury i wziął to, co mu się wg przepisów należy z tego stanowiska.
  Poczytaj dokładnie jego przebieg służby,a zrozumiesz o co chodzi,chyba że jesteś jednym z nich i grasz głupa.

Leave a Reply