Po wysokiej porażce na otwarcie rundy wiosennej, tym razem Sparta zremisowała z wiceliderem IV ligi.

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
24 marca 2018 15:00 IV Liga Opolska 2017/2018 20

W sobotę Sparta Paczków w derbach powiatu nyskiego zmierzyła się z Polonią Nysa. Paczkowianie mogą zaliczyć mecz do udanych, bowiem na własnym boisku zremisowali z wiceliderem IV ligi opolskiej 1:1. Prowadzenie Spartanom dał Krzysztof Gucwa, który skierował piłkę do bramki w 12 minucie. Wynik spotkania w końcówce drugiej połowy ustalił Łukasz Mroziński z Polonii. Mecz zgromadził na widowni około 250 kibiców.

Za tydzień paczkowska drużyna będzie odpoczywać, a mimo to wygraną 0:3 ma w kieszeni. Wszystko za sprawą LZS Kup, który wycofał się z rozgrywek. Po raz kolejny podopieczni Łukasza Krótkiewicza wybiegną na boisko dopiero 7 kwietnia. Zmierzą się wówczas z jedną najsłabszych w lidze Unią Kolonowskie.