Zmiany, zmiany…

10

Witamy w nowej odsłonie portalu Paczkow24.pl! Mamy nadzieję, że się spodoba…

Zapewne zauważyli Państwo, że od jakiegoś czasu informacje na Paczkow24.pl pojawiały się z różną, bardzo często niewielką częstotliwością. Wielu Czytelników skarżyło się, że na stronie nic się nie dzieje i że zapewne niedługo umrze śmiercią naturalną. W tym miejscu chcemy uspokoić wszystkich pesymistów i zapewnić, że coś się jednak działo, strona na pewno nie umrze, a braki aktualizacji były spowodowane wyłącznie intensywnymi pracami nad jej nową odsłoną. :)

Już wkrótce Paczkow24.pl będzie obchodzić swoje piąte urodziny (!). Z tej okazji postanowiliśmy odświeżyć nieco przestarzałą już i mało funkcjonalną szatę graficzną portalu. Od dłuższego czasu część użytkowników skarżyła się m.in. na niewczytywanie lub bardzo wolne wczytywanie się stron, wielu doświadczyło m.in. niedziałających komentarzy, czy problemów z działem Ogłoszeń. Teraz takie niedogodności powinny odejść w niepamięć.

Wraz z nową odsłoną portalu, na stronie pojawiło się także sporo nowości. Wśród nich warto wymienić chociażby ulepszony system oceny komentarzy, nowy moduł prognozy pogody, ulepszoną nawigację pomiędzy artykułami, bardziej przejrzysty podział wiadomości na kategorie czy możliwość logowania się za pośrednictwem Facebooka oraz całe mnóstwo innych drobnych funkcjonalności.

Mamy nadzieję, że odświeżony Paczkow24.pl przypadnie Państwu do gustu. Mimo, że strona już działa, to znajduje się jeszcze w fazie testów, dlatego prosimy o wyrozumiałość w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów technicznych. Będziemy również wdzięczni za zgłaszanie wszelkich błędów występujących podczas korzystania z witryny oraz za wszystkie opinie na temat nowej wersji strony.

10 KOMENTARZE

Leave a Reply