Piknik Integracyjny nad Zalewem Paczkowskim

Piknik Integracyjny Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Paczków

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Paczków zorganizowało Piknik Integracyjny, w którym wzięło udział 150 dzieci.

 

[ads1]

 

W miniony piątek nad Zalewem Paczkowskim w Kozielnie odbył się Piknik Integracyjny zorganizowany przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Paczków. W imprezie wzięło udział ok. 150 dzieci z terenu Gminy Paczków wraz z opiekunami, dzieci ze Stowarzyszenia „Więź”, Domu Dziecka w Paczkowie oraz świetlic środowiskowych.

– Piknik był wspaniała formą integracji dzieci, dzieci niepełnosprawnych i dorosłych, którzy wspólnie brali udział w zabawie oraz konkurencjach sportowych. – mówi prezes stowarzyszenia, Marian Nawrocki. – Na koniec naszego spotkania każdy z uczestników został obdarowany słodyczami oraz drobnym upominkiem i dyplomem. Dzięki sponsorom takim jak Agencja Rozwoju Nysy, której Prezesem jest wiceszef naszego stowarzyszenia Bogdan Wyczałkowski, Palestra K.B Gawdonowicz, Dariuszowi Klimentowskiemu, firmie Algida Polska oraz pracy członków Stowarzyszenia,  dzieci  w czasie pikniku mogły bezpłatnie korzystać z takich atrakcji jak trampoliny, zjeżdżalnie, zamek z kulkami, grill, słodycze itp. – wylicza prezes.

– W imieniu własnym, wiceprezesa Bogdana Wyczałkowskiego oraz członków stowarzyszenia, serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom za ich obecność oraz wspaniałą zabawę, która pokazała, że wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną, która potrafi wspaniale spędzać czas i wspólnie się bawić bez względu na wiek czy niepełnosprawność czego dowodem było dzisiejsze spotkanie. – podsumowuje Marian Nawrocki.

 

5 KOMENTARZE

  1. Naprawdę trzeba przyznać wielki szacunek dla organizatorów. Dzieciaki mogły się pobawić, spędzić razem wspaniale czas, zjeść kiełbaskę z grila, zostały obdarowane czekoladami, batonikami, lodami i dyplomami , przywiezione i odwiezione do domów a do tego wszystko za darmo. i co najważniejsze nikt się niczym nie chwalił, nikt nie biegał i nie szukał poklasku ani pochwał, zwykła ludzka dobroć, a na koniec jeszcze każdemu osobiście podziękowanie za to że przyjechał , niesamowite, nigdy czegoś takiego u nas nie było w Gminie. Dziękujemy

  2. Gratulujemy. Dzieciaki się wyszalaly A do tego za nic płacić nie trzeba było. Teraz czekamy aż Burmistrz zrobi taka sama imprezę bo on dobrze kopiuje żeby był lepszy. Jeszcze raz gratulacje dla organizatorów.

  3. TYM bardziej, że dotychczas jedyną atrakcją był próg zwalniający – jedyny w gminie w najbardziej potrzebnym miejscu

Leave a Reply