Główna / Na sygnale / Pożar na Narutowicza. Strażacy znaleźli ciało
Strażacy znaleźli ciało mężczyzny w zadymionym mieszkaniu

Pożar na Narutowicza. Strażacy znaleźli ciało

Na ul. Narutowicza doszło do pożaru jednego z mieszkań. Na miejscu strażacy znaleźli ciało mężczyzny.

Około godz. 10.00 paczkowska straż otrzymała zgłoszenie o pożarze na poddaszu jednej z kamienic przy ul. Narutowicza. W zadymionym mieszkaniu strażacy znaleźli ciało 69-letniego, mieszkającego samotnie mężczyzny.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić mężczyzna prawdopodobnie zmarł wcześniej, a do wybuchu ognia mogło dojść w nieco późniejszym czasie. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie przyczyn zgonu mężczyzny oraz okoliczności pojawienia się ognia. Na tym etapie dochodzenia, funkcjonariusze wykluczają jakikolwiek udział osób trzecich.

10 komentarzy

 1. Nisko oceniany Dobre Słabe -29

  Ukryte ze względu na niską ocenę kometarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

 2. Wysoko oceniany Dobre Słabe +31

  widze ze komentarze na poziomie – pozar i zgon a koledze-Par-do smiechu! pierwszy raz slysze aby amfibia sluzyla do gaszenia, po drugie- wszyscy narzekacie na te amfibie a nikt oprocz na zdjeciach jej nie widzial-nie zna przydatnosci tej maszyny-moze komus wlasnie uratuje zycie lub mienie, widze ze kazdy na tej stronie jest zawodowym mechanikiem i zna sie na przydatnosci tego sprzetu!!!uwazam, ze glupie komentarze co nie ktorzy powinni zostawic dla siebie – bo w DUPIE BYLI I GÓWNO WIDZIELI !!!a znaja sie jak malo kto !!! obyscie nigdy nie potrzebowali pomocy z uzyciem tego sprzetu!!!

 3. Dobre Słabe -5

  SAME BARANY TU PISZĄ ,ZASMRODZIŁ SIĘ PIJAK I TYLE, JESZCZE NIE JEDEN PIJAK W TYM MIEŚCIE TAK SKOŃCZY,PRZYNAJMNIEJ MIESZKANIA SZYBCIEJ NORMALNI LUDZIE DOSTANĄ ,SZCZĘŚCIE TYLKO TAKIE ŻE NIE ZALALI BUDYNKU WODĄ BO STRATY BYŁY BY OGROMNE

 4. Dobre Słabe -1

  beeeeeeeeeeeeeeee

 5. Dobre Słabe -1

  wszyscy co tak pięknie piszą to na pewno tam chlali na tej melinie

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

x

Check Also

Tragiczne wieści z Mąkolna

Straż pożarna przekazała, że nie żyją dwie osoby poszukiwane po wybuchu w fabryce prochu w Mąkolnie. 

Google+