Główna / Na sygnale / Pożar na Narutowicza. Strażacy znaleźli ciało
Strażacy znaleźli ciało mężczyzny w zadymionym mieszkaniu

Pożar na Narutowicza. Strażacy znaleźli ciało

Na ul. Narutowicza doszło do pożaru jednego z mieszkań. Na miejscu strażacy znaleźli ciało mężczyzny.

Około godz. 10.00 paczkowska straż otrzymała zgłoszenie o pożarze na poddaszu jednej z kamienic przy ul. Narutowicza. W zadymionym mieszkaniu strażacy znaleźli ciało 69-letniego, mieszkającego samotnie mężczyzny.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić mężczyzna prawdopodobnie zmarł wcześniej, a do wybuchu ognia mogło dojść w nieco późniejszym czasie. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie przyczyn zgonu mężczyzny oraz okoliczności pojawienia się ognia. Na tym etapie dochodzenia, funkcjonariusze wykluczają jakikolwiek udział osób trzecich.

10 komentarzy

  1. Mogli amfibią jechać ! W końcu taka potrzebna !

  2. widze ze komentarze na poziomie – pozar i zgon a koledze-Par-do smiechu! pierwszy raz slysze aby amfibia sluzyla do gaszenia, po drugie- wszyscy narzekacie na te amfibie a nikt oprocz na zdjeciach jej nie widzial-nie zna przydatnosci tej maszyny-moze komus wlasnie uratuje zycie lub mienie, widze ze kazdy na tej stronie jest zawodowym mechanikiem i zna sie na przydatnosci tego sprzetu!!!uwazam, ze glupie komentarze co nie ktorzy powinni zostawic dla siebie – bo w DUPIE BYLI I GÓWNO WIDZIELI !!!a znaja sie jak malo kto !!! obyscie nigdy nie potrzebowali pomocy z uzyciem tego sprzetu!!!

  3. SAME BARANY TU PISZĄ ,ZASMRODZIŁ SIĘ PIJAK I TYLE, JESZCZE NIE JEDEN PIJAK W TYM MIEŚCIE TAK SKOŃCZY,PRZYNAJMNIEJ MIESZKANIA SZYBCIEJ NORMALNI LUDZIE DOSTANĄ ,SZCZĘŚCIE TYLKO TAKIE ŻE NIE ZALALI BUDYNKU WODĄ BO STRATY BYŁY BY OGROMNE

  4. beeeeeeeeeeeeeeee

  5. wszyscy co tak pięknie piszą to na pewno tam chlali na tej melinie

Dodaj komentarz

x

Check Also

Maturzyści 2018 w obiektywie

Zobacz zdjęcia z ubiegłotygodniowej studniówki paczkowskiego LO.

Google+