Ukrył w ustach amfetaminę i haszysz

14

Policja zatrzymała w Nysie 17-letniego paczkowianina, który w nietypowy sposób próbował ukryć narkotyki.

W ubiegły czwartek, kilka minut po godzinie 18.00 nyscy policjanci patrolujący teren miasta zauważyli na ulicy Racławickiej młodego mężczyznę, który na widok funkcjonariuszy zaczął nerwowo się zachowywać.

W związku z podejrzeniem, że nastolatek może posiadać narkotyki, policjanci skontrolowali jego odzież. Nie znaleźli jednak zabronionych substancji. Podczas legitymowania uwagę mundurowych zwróciła bełkotliwa mowa 17-letniego mieszkańca gminy Paczków. Okazało się, że w ustach ukrył on dwa woreczki strunowe wypełnione białym proszkiem i brązową substancją. Zabezpieczone środki policjanci poddali wstępnej identyfikacji. Wynik wskazał, że są to amfetamina i haszysz.

Młody mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Śledczy, jeszcze tego samego dnia przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających i psychotropowych, do którego się przyznał. 17-latkowi grozi teraz kara do 3 lat więzienia.

14 KOMENTARZE

 1. Trzeba było mu kazać to zeżreć,aż by się posrał! Albo walnąć w kark żeby połknął i dzisiaj byłoby o jednego ćpuna i pewnie dilera mniej.

 2. co sie dzieje na tym swiecie? dzieci juz maja dostep do amfetaminy i haszyszu? skad sie takie gnoje biora co ledwie cos ma przy sobie zobaczy psow i majty juz ma cale w gownie.

 3. Ci co ćpają to są już chodzące wraki !!!!!!
  Tylko mądrość naszych dzieci nie pozwoli im na póżniejsze tragiczne ich życie!
  Pamiętajcie , nigdy nie powinien być ten pierwszy raz !
  Rodzice , rozmawiajcie o tym w domu .
  Pilnujcie swoje pociechy , bo na każde imprezy zjawiają się pod lokalami rozprowadzacze tych niebezpiecznych narkotyków !

  • To jest psychiczne samobójstw.Należy karać z cała premedytacją dystrybutorów narkotyków i to na wieloletnie wyroki bezwzględnego więzienia.O ile istnieje możliwość leczyć przymusowo narkomanów i to w ośrodkach zamkniętych!!

 4. Warszawa sprawdza czy ma sprawne bunkry ,może władze Paczkowa sprawdziły by nasze bunkry w mieście ,na wypadek wtargnięcia armi radzieckiej na nasz teren

 5. Jak jesteśmy tak dobrymi katolikami , to skad bezrobocie, bieda ,bezdomni,małe zarobki , o inwestycjach szkoda mówić , no to teraz będze kąpiel w basenie i basta, tylko proszę wchodzić bez dopalaczy.

Leave a Reply