Karetka zakopała się na remontowanej drodze

5
Karetka pogotowia pod paczkowskim szpitalem

Ambulans jadący do pacjenta utknął na remontowanym odcinku drogi. Interweniowała straż pożarna.

 

[ads1]

 

Nietypowa interwencja straży pożarnej. O godz. 16.25, podczas zabezpieczenia miejsca kolizji dwóch aut na paczkowskiej obwodnicy, strażacy dostali informację o karetce, która zakopała się na remontowanej drodze.

Jak się okazało, ambulans jadący do pacjenta z silnymi dusznościami w Ujeźdźcu, 500 metrów od jego domu zakopał się na przebudowywanej drodze gruntowej, w wyniku czego załoga karetki nie była w stanie ruszyć z miejsca. Po kilku minutach od przyjazdu strażaków ambulans został uwolniony w grząskiego piasku i dotarł do chorego, a interweniująca jednostka wróciła na miejsce wcześniejszej kolizji.

5 KOMENTARZE

  1. Każdą przebudowę drogi należy prowadzić tak aby był zachowany przejazd. Co by było gdyby doszło do nieszczęścia??? No prokurator. Gdzie jest nadzór od Burmistrza ??? Widze że za co sie nie wezmą to zawsze jakiś problem no ale to wina wszystkich tylko nie Burmistrza, bo Burmistrz jest najlepszy. A wydziałem inwestycji żądzi były drogowiec to co nie widział że nawalone piasku kupe ………. ???? Czy po prostu nie zna sie na robocie ????

Leave a Reply