Główna / Sport / Mistrzowskie bliźniaczki
Bliźniaczki Amelia i Natalia Pater. Foto: PSP3
Bliźniaczki Amelia i Natalia Pater. Foto: PSP3

Mistrzowskie bliźniaczki

Sukces walecznych bliźniaczek z Paczkowa. Dziewczynki zdobyły II i III miejsce na Mistrzostwach Polski “NO GI JIU JITSU 2017”.

 

 

Mimo, że wyglądają niepozornie, ważą mniej niż 35 kg i uczęszczają dopiero do III klasy szkoły podstawowej, mogą już poszczycić się ogromnym sukcesem w sportach walki. Siostry bliźniaczki Amelia i Natalia Pater z Paczkowa, bo o nich mowa, na ubiegłotygodniowych VII MISTRZOSTWACH POLSKI “NO GI JIU JITSU 2017” zajęły aż dwa stopnie podium.

Podczas zawodów rozegranych w Luboniu koło Poznania Amelia wywalczyła II miejsce zdobywając jednocześnie tytuł wicemistrzyni Polski, a jej siostra Natalia uplasowała się o jedno miejsce niżej. Uczennice uczęszczające na co dzień do szkoły nr 3 startowały w kategorii do 34 kg.

Obie dziewczynki są niezwykle aktywne. Poza JIU JITSU bliźniaczki jeżdżą na nartach, tańczą i grają w piłkę nożną. Bliźniaczki mają na swoim koncie m.in. dwukrotne wicemistrzostwo powiatu w Turnieju “Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku, które zdobyły pod okiem trenera Mariusza Kwietnia.

Foto: PSP3

Jeden komentarz

  1. Dobre Słabe 0

    Dobry tekst. Dzięki.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

x

Check Also

Karolina Gaczyńska ze srebrnym medalem Pucharu Polski

Paczkowianka ze srebrnym medalem Pucharu Polski

Zawodniczka z Paczkowa stanęła na drugim stopniu podium Pucharu Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym.

Google+