Główna / Kultura / Znamy program Dni Paczkowa
By Silar - Praca własna, CC BY-SA 4.0, Link

Znamy program Dni Paczkowa

Urząd Miejski i Ośrodek Kultury zaprezentowały program tegorocznego święta miasta.

 

 

Znamy już program tegorocznej edycji święta miasta. Dni Paczkowa 2017 odbędą się w weekend 24 i 25 czerwca.

Sobotnie koncerty na scenie w Rynku otworzy występ zespołu Saxophonic o godz. 15.30. Głównym punktem pierwszego dnia imprezy ma być Gala Disco Polo, która rozpocznie się koncertem zespołu Selfie. Po nim zaprezentują się kolejno Maraquja i Coolers. Na koniec zaplanowano zabawę taneczną z DJ-em.

Oprócz występów scenicznych organizatorzy przewidzieli także serię imprez towarzyszących. Na godz. 10.00 zaplanowano „Budowę Grodu Paczków” z firmą Jarpak – producentem opakowań z tektury. O godz. 15.00 zostaną z kolei ogłoszone wyniki III Otwartego Konkursu na Limeryk o Paczkowie „Paczkowska Kawka”, a dwie godziny później odbędzie się interaktywny spektakl „Z kawką w tle”. W godz. 10.00-17.00 będzie można ponadto wziąć udział w spotkaniu z katem w Domu Kata.

W niedzielę świętowanie otworzą XX Regionalne Spotkania Zespołów Artystycznych Ochotniczych Straży Pożarnych oraz występ Zespołu Tańca Artystycznego MINIATURY z Krynicy Zdroju. Imprezie towarzyszyć będą pokazy sikawek konnych oraz „Bieg na wieżę ratuszową” o godz. 11.00. Na godz. 19.00 zaplanowano z kolei występ Wojtka Bałwako – uczestnika „Bitwy na głosy”. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Elektryczne gitary”. Koncert grupy Kuby Sienkiewicza rozpocznie się o godz. 22.00.

18 komentarzy

 1. Jak zawsze dziadostwo włodarza pokazuje że tylko pieniaczem jest. Po co komu DJ, chcemy się pobawić przy orkiestrze a nie DJ. Młodzi wyjechali a my starsi zostali. Widać zbliżają się wybory i chce młodych przygarnąć ale ich nie ma. Mamy Dziewiętliczanki a ich nawet w programie nie ma mamy Kamieniczanki i
  też ich nie w ma w,są z koła gospodyń wiejskich i też ich nie ma a tak je wychwalal. Dziadostwo dziadostwo dziadostwo.poprostu robi wokół siebie dużo szumu a zaoferować nam nic nie potrafi. Chociaż z drugiej strony lepiej tyle nic nic.

 2. Popieram anonim. Dziadostwo. Nie umie wykorzystać regionalnego dobrodziejstwa i pewnie będzie dużo krytyk do tego co piszemy ale niestety tak wygląda prawda. Już w zeszłym roku mówili ludzie głośno że chcą zabawy , potańczyć przy orkiestrze bo przy DJ bawili się tylko nieliczni ale nasz głos nie jest ważny ale będzie przy wyborach . Pewnie w przyszłym roku będzie wysłuchany bo wybory.

 3. Dni browarów i pseudoartystów w ogromnej większości, na pewno nie Dni Paczkowa.

 4. Co za gówno. Nie ma to jak debile disco polo. Tragedia

  • Co za język?. Potrafisz krytykować, a Twój poziom- dno! Rozumiem, że nie podoba Ci się program, ale to nie powód, żeby ludzi bawiących się z zespołami Disco polo obrażać.

   • No tak. Bardzo ambitna ta muzyka. Wieś tańczy i śpiewa. Cały dzień z disco polo to lekka przesada. Chociaż oni wiedzą że cebulaków to zadowoli. Nic ciekawego w programie nie ma. Samo dziadostwo. Nie ma co sie dziwic się że ludzie uciekają z tego miasta jak żadnych rozrywek tutaj nie ma

 5. No to dajcie swoje propozycje.Panie które śpiewają {szanuję je bardzo}chyba nie na ta imprezę.A zabawa…..to chyba przy kuflu piwa.Chcialabym widzieć tych krytykantów jak się bawią i przy jakiej muzyce

 6. To jest banda debili i gamoni, którzy chcą zaszkodzić obecnie rządzącym i mają chęć, aby wrócił ten, który narobił dziadostwa wrócił na stołek, pewnie ich dawny szef.

 7. Kiedy w Paczkowie będzie paczkomat z inpostu czy nasze miasto musi być zawsze w głębokiej d.pie?

 8. Najgorszy program ze waszystkich malych miast oraz wiosek w okolicy paczkowa

  Gala disco polo ??? ani jednego zespolu z wyzszej polki gdzie w zlotym stoku mamy afterparty oraz long Junior dodajac to do nasej listy mozna by bylo to nazwac jakas mini gala…

 9. Dni miast to sposób na bardzo łatwe i szybkie pieniądze wyciągane z budżetów tych miast.

 10. WIEŚNIACTWO

 11. Paczków się stacza na dno

 12. idę na jezioro xD

 13. kto sie wybiera do blotnicy na rajd

 14. na rajd do blotnicy ktos jedzie

Dodaj komentarz

x

Check Also

Maturzyści 2018 w obiektywie

Zobacz zdjęcia z ubiegłotygodniowej studniówki paczkowskiego LO.

Google+