Znamy program Dni Paczkowa

18
By Silar - Praca własna, CC BY-SA 4.0, Link

Urząd Miejski i Ośrodek Kultury zaprezentowały program tegorocznego święta miasta.

 

[ads1]

 

Znamy już program tegorocznej edycji święta miasta. Dni Paczkowa 2017 odbędą się w weekend 24 i 25 czerwca.

Sobotnie koncerty na scenie w Rynku otworzy występ zespołu Saxophonic o godz. 15.30. Głównym punktem pierwszego dnia imprezy ma być Gala Disco Polo, która rozpocznie się koncertem zespołu Selfie. Po nim zaprezentują się kolejno Maraquja i Coolers. Na koniec zaplanowano zabawę taneczną z DJ-em.

Oprócz występów scenicznych organizatorzy przewidzieli także serię imprez towarzyszących. Na godz. 10.00 zaplanowano „Budowę Grodu Paczków” z firmą Jarpak – producentem opakowań z tektury. O godz. 15.00 zostaną z kolei ogłoszone wyniki III Otwartego Konkursu na Limeryk o Paczkowie „Paczkowska Kawka”, a dwie godziny później odbędzie się interaktywny spektakl „Z kawką w tle”. W godz. 10.00-17.00 będzie można ponadto wziąć udział w spotkaniu z katem w Domu Kata.

W niedzielę świętowanie otworzą XX Regionalne Spotkania Zespołów Artystycznych Ochotniczych Straży Pożarnych oraz występ Zespołu Tańca Artystycznego MINIATURY z Krynicy Zdroju. Imprezie towarzyszyć będą pokazy sikawek konnych oraz „Bieg na wieżę ratuszową” o godz. 11.00. Na godz. 19.00 zaplanowano z kolei występ Wojtka Bałwako – uczestnika „Bitwy na głosy”. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Elektryczne gitary”. Koncert grupy Kuby Sienkiewicza rozpocznie się o godz. 22.00.

18 KOMENTARZE

 1. Jak zawsze dziadostwo włodarza pokazuje że tylko pieniaczem jest. Po co komu DJ, chcemy się pobawić przy orkiestrze a nie DJ. Młodzi wyjechali a my starsi zostali. Widać zbliżają się wybory i chce młodych przygarnąć ale ich nie ma. Mamy Dziewiętliczanki a ich nawet w programie nie ma mamy Kamieniczanki i
  też ich nie w ma w,są z koła gospodyń wiejskich i też ich nie ma a tak je wychwalal. Dziadostwo dziadostwo dziadostwo.poprostu robi wokół siebie dużo szumu a zaoferować nam nic nie potrafi. Chociaż z drugiej strony lepiej tyle nic nic.

 2. Popieram anonim. Dziadostwo. Nie umie wykorzystać regionalnego dobrodziejstwa i pewnie będzie dużo krytyk do tego co piszemy ale niestety tak wygląda prawda. Już w zeszłym roku mówili ludzie głośno że chcą zabawy , potańczyć przy orkiestrze bo przy DJ bawili się tylko nieliczni ale nasz głos nie jest ważny ale będzie przy wyborach . Pewnie w przyszłym roku będzie wysłuchany bo wybory.

  • Co za język?. Potrafisz krytykować, a Twój poziom- dno! Rozumiem, że nie podoba Ci się program, ale to nie powód, żeby ludzi bawiących się z zespołami Disco polo obrażać.

   • No tak. Bardzo ambitna ta muzyka. Wieś tańczy i śpiewa. Cały dzień z disco polo to lekka przesada. Chociaż oni wiedzą że cebulaków to zadowoli. Nic ciekawego w programie nie ma. Samo dziadostwo. Nie ma co sie dziwic się że ludzie uciekają z tego miasta jak żadnych rozrywek tutaj nie ma

 3. No to dajcie swoje propozycje.Panie które śpiewają {szanuję je bardzo}chyba nie na ta imprezę.A zabawa…..to chyba przy kuflu piwa.Chcialabym widzieć tych krytykantów jak się bawią i przy jakiej muzyce

 4. To jest banda debili i gamoni, którzy chcą zaszkodzić obecnie rządzącym i mają chęć, aby wrócił ten, który narobił dziadostwa wrócił na stołek, pewnie ich dawny szef.

 5. Najgorszy program ze waszystkich malych miast oraz wiosek w okolicy paczkowa

  Gala disco polo ??? ani jednego zespolu z wyzszej polki gdzie w zlotym stoku mamy afterparty oraz long Junior dodajac to do nasej listy mozna by bylo to nazwac jakas mini gala…

Leave a Reply