Główna / Wydarzenia / WOŚP zagra po raz 25
Koncert WOŚP w Paczkowie. Foto: OKiR

WOŚP zagra po raz 25

15 stycznia kolejny raz zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Akcję jak co roku wspiera paczkowski Ośrodek Kultury.


W najbliższą niedzielę odbędzie się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak informują organizatorzy, tym razem pieniądze zebrane podczas kwesty zostaną przeznaczone na ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Akcję zbiórki w Paczkowie oraz Otmuchowie po raz kolejny koordynować będzie pan Bartosz Pater we współpracy z Ośrodkiem Kultury i Rekreacji w Paczkowie.

Tradycyjnie paczkowskiej zbiórce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy towarzyszyć będą wydarzenia artystyczne. O godz. 15:00 w Ośrodku Kultury rozpocznie się koncert, podczas którego zaprezentują się przede wszystkim młodzi artyści z Paczkowa. Na scenie OKiR wystapią:  Funky Bus, soliści Studia Piosenki Voices, uczestnicy Vocal Camp, studio tańca Energy Dance, zespoły Kaliber, Different. Gościnnie wystąpi Wojtek Bałwako z Wrocławia oraz raper Loku z Nysy. Tradycyjne “Światełko do Nieba” zostanie wysłane o godz. 20:00 z placu przy Ośrodku Kultury.

 

6 komentarzy

 1. Dobre Słabe -9

  No wreszcie coś pożytecznego , a nie te świątobliwe byle co.

 2. Dobre Słabe -12

  Ja nie dam ani centa , najpierw niech się Owsiak wytłumaczy z faktur . Szkoda tylko dzieci , które będą marzły ! Lepiej komuś te pieniądze podarować , kto jest w potrzebie .

  • JohnyZabłądzony

   Wysoko oceniany Dobre Słabe +10

   Obyś kiedyś nie potrzebowała sprzętu zakupionego przez WOŚP.A jak trafisz do szpitala czego Ci nie życzę to powiedz lekarzom żeby aparatury z serduszkiem w twoim przypadku nie używali,tylko ziółka i modlitwa !!!

 3. Dobre Słabe -2

  Popieram Pana Johna

 4. Dobre Słabe -5

  Kurwy za miast brać się za życie to tylko minusujecie komentarze

 5. JohnyZabłądzony

  Dobre Słabe -3

  100 euro przelane,teraz idę coś licytować …Siema ludziska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

x

Check Also

Policja spotka się z seniorami

Komendant paczkowskiej policji kom. Janusz Mormul zaprasza na spotkanie poświęcone bezpieczeństwu seniorów.

Google+