Uwaga, ślisko! Ciężarówka zakończyła podróż w rowie

6

Apelujemy o ostrożność! Drogi na terenie gminy są oblodzone i nietrudno o stłuczkę.

Kilka minut po godzinie 12 służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na paczkowskiej obwodnicy. Na wysokości Kamienicy jadący w kierunku Kłodzka samochód dostawczy marki mercedes wypadł z drogi, wpadł do rowu i przekoziołkował. Przyczyną była najprawdopodobniej śliska nawierzchniachnia i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Na szczęście w wyniku zdarzenia ani kierowca, mieszkaniec województwa łódzkiego, ani jego pasażer nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Przez kilkadziesiąt minut przejazd obwodnicą był utrudniony. Starty oszacowano wstępnie na 20 tys. złotych.

Obecnie warunki drogowe na terenie gminy Paczków są niezwykle trudne ze względu na duże oblodzenie, które pojawiło się wraz z opadami śniegu. Szczególnie niebezpieczne jest przy dojazdach do skrzyżowań i na podjazdach. Apelujemy o zachowanie ostrożności.

6 KOMENTARZE

  1. A gdzie piaskarki ?
    Najlepiej powiedzieć, „nie dostosował jazdy do warunków ! To nie październik,czy grudzień,że zima zaskoczyła drogowców,tylko ci którzy mają umowy na odśnieżanie ,powinni czuwać i utrzymywać swoje odcinki w należytym stanie.
    Ich ścigać !

  2. Szkoda, że redaktor nie zainteresuje się ile ulic w Paczkowie jest odśnieżonych i gotowych do ruchu. Nie wliczając dawnej ulicy Zawadzkiego. Chodniki – tragedia, ulice – tragedia, pługopiaskarki brak.

  3. Burmistrz bladego pojęcia nie ma gdzie odśnieżone, tak samo jak pracownicy urzędu.
    Jedyne co wiedzą, to że Jana Pawła i Mickiewicza to nie ich drogi.

Leave a Reply