Nietrzeźwa złamała słup i… wróciła do domu

45
Pijana kobieta wjechała volkswagenem w słup energetyczny.

Pijana kobieta „roztrzaskała” volkswagena o słup energetyczny. W wydychanym powietrzu miała niemal 3 promile alkoholu. Po całym zdarzeniu wróciła do domu.

W minioną niedzielę około godz. 21 paczkowska policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło przy jednej z posesji w Kozielnie.

Jak wynika z policyjnej notatki, kierująca volkswagenem passatem straciła panowanie nad kierownicą i z impetem uderzyła w stojący przy drodze słup energetyczny. W wyniku uderzenia słup złamał się. Kobieta o własnych siłach opuściła samochód i wróciła do domu.

Obecni na miejscu świadkowie, którzy zawiadomili policję zeznali, że sprawczyni, mogła być nietrzeźwa. Policjanci udali się pod wskazany adres i potwierdzili te przypuszczenia – kierująca, 35-letnia mieszkanka gminy Paczków miała niemal 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta straciła prawo jazdy i prawdopodobnie wkrótce usłyszy zarzuty dotyczące jazdy pod wpływem alkoholu i spowodowania zdarzenia drogowego.

Jak relacjonuje jeden z naszych Czytelników, zdarzenie zaangażowało znaczne siły i środki. Na miejscu zjawił się policyjny radiowóz, dwa wozy strażackie, laweta, dźwig i dwa pojazdy pogotowia energetycznego. Akcja usuwania wraku samochodu i złamanego słupa trwała do późnych godzin nocnych. W poniedziałek rano słup został wymieniony na nowy.

45 KOMENTARZE

 1. baba 3 promile ,mają rozmach skurwisyny ,z taka do stołu nie siadam ,ale kare powinna dostać taką jaka jest w ustawie i nie ma że boli

 2. Dlaczego czepiacie się porządnej kobiety, trafiło się i zaraz wielki szum. Powinni elektrownie podać do sądu, że słupy stawiają na drodze, tak jakby było mało pól w około. Wszyscy teraz najmądrzejsi, a sami mają wiele na sumieniu, zresztą jak każdy kozielniak, który nie wylewa za kołnierz. Dajcie kobiecie spokój „katolicy” zwłaszcza ci co latają codziennie do kościoła.

  • Czyli uważasz że jeśli ktoś jest pijany , a w jego krwi są 3 promile alkoholu to całe to zdarzenie to wina słupa stojącego za blisko drogi oraz samochodu, które również uszkodziłą? Dziwne myślenie.. Więc co mają zrobić piesi? Chodzić nad drogą czy w ogóle nie chodzić? I że to wina katolików teraz tak? Buahaha Jak ktoś nie ma mózgu to tak się to właśnie kończy..

   PS My podamy elektrownie do sądu a pijaki niech dalej szaleją i koszą ludzi a nie słuby. Najlepsze rozwiązanie..

  • Czyli uważasz że jeśli ktoś jest pijany , a w jego krwi są 3 promile alkoholu to całe to zdarzenie to wina słupa stojącego za blisko drogi oraz samochodu, które również uszkodziłą? Dziwne myślenie.. Więc co mają zrobić piesi? Chodzić nad drogą czy w ogóle nie chodzić? I że to wina katolików teraz tak? Buahaha Jak ktoś nie ma mózgu to tak się to właśnie kończy..

   PS My podamy elektrownie do sądu a pijaki niech dalej szaleją i koszą ludzi a nie słupy. Najlepsze rozwiązanie..

  • Kazek , czy ta Pani jest niewierząca , że jej tak bronisz ? To nie ma nic do rzeczy ,kto jest wierzący czy nie i kto jest w jakiejś partii czy nie , ciesz się , że Twoich dzieci nie przejechała . A co do słupa to napisz do Burmistrza o słup ” może Ci się uda coś załatwić ” , jest jeszcze bliżej Ciebie sołtys ” krzykaczu ” !

  • ja mam bo to baba z kozielna jechala nawalona ,jak uważasz że tak ma być to musisz siedzieć i pilnować gadziny,bo tacy ludzie nie powinni się w ogóle wypowiadać na takie tematy ,powinno się zlikwidować sklepy na wsi ,ludzie by wyglądali normalnie i porządek by panował ,a tak tylko pod sklepami na wsi siedzą ,dzieci głodne zmarznięte chodzą i opieka społeczna da ,to nawet do roboty jeden z drugim nie pójdzie bo po co,i jeszcze najeb..i jeżdżą i zagrażają normalnym ludziom,i nic się nie stało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Kazek o czym Ty wogóle piszesz,toż to czysty idiotyzm wsiadać po pijaku do samochodu,zero tolerancji i wytłumaczenia dla takich ludzi.Mało tego, jak najsurowiej karać za jazdę po pijanemu.

  • Ale nie muszą zaraz wyzywać kobitki od „lampucery”, „suki” itd. Mówię przytrafiło się i koniec, poniesie karę i zmądrzeje jak nie jeden. Nikogo całe szczęście w nieszczęściu nie zabiła i to jest najważniejsze.
   Należy tylko współczuć kobiecie i być wyrozumiałym.
   A wy zaraz byście ją powiesili na tym słupie. Nieładnie!

 4. Widać że nie którzy sąsiedzi wioskowi zazdroszczą ,takiego wypadku ,bo nie każdy może sobie wjechać w słup najeb..y,dla tego ją oczerniają,najpierw pięknie w oczy patrzą a potem ukamienować………….

 5. kamienie
  rzucają a wszyscy niewinni, każdy coś na sumieniu ma..
  ale ta pani i tak w rękach policji….nie ma co się z czyjegoś nieszczęścia cieszyć…

Leave a Reply