Główna / Kultura / Kolejny wieczór z Yagną
Yagna Art Club. Foto: OKiR Paczków

Kolejny wieczór z Yagną

Ośrodek Kultury w Paczkowie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczór z Yagną”.

 

 

16 czerwca o godz. 19:00 w Yagna Art Club przy Ośrodku Kultury w Paczkowie odbędzie się kolejny muzyczny „Wieczór z Yagną”.

Na klubowej scenie zaprezentują się Natalia Dyrda oraz grupa Funky Bus, w skład której wchodzą: Łukasz Przepióra – trąbka, Dariusz Kupski – piano, Szymon Warzecha – saksofon, Kinga Ostrowska – wokal, Dawid Makowski – gitara basowa, Kacper Szwarc – trąbka oraz Aleksander Kijas – perkusja.

Spotkania w Yagna Art Club (odpowiednio zaaranżowana dawna Jagienka) zaplanowane zostały jako wydarzenia cykliczne. Jak zapowiada Ośrodek Kultury, w kolejnych odsłonach odbędą się tam interesujące spotkania, warsztaty, wystawy oraz przede wszystkim koncerty.

Wstęp na przyszłotygodniowe wydarzenie jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc należy dokonać wcześniejszej rezerwacji w biurze OKiR lub telefonicznie pod numerem 77 431 62 32.

 

3 komentarze

  1. Być może dzięki takiej inicjatywie zrodzi się nowa mała tradycja? Fajnie, kultury nigdy dość, miejsce kameralne, klimatyczne, idealnie pasuje na takie okazję.

  2. Dlaczego nie można dodać komentarza do inf. O
    Naborze na nowego dyrektora szkoły nr.3?

  3. Nie można dodać bo…no właśnie dlaczego ?
    Przecież nikt nie pisze personalnie o samym dyrektorze tylko o sytuacji . Czy jest to tak, że Pan dyrektor zrezygnował (a swoją drogą ciekawe co lepszego mu zaproponowali )bo Pani dyrektor z gimnazjum obejmie to stanowisko ?

Dodaj komentarz

x

Check Also

Polonez na Rynku już po raz czwarty [foto i wideo]

Uczniowie paczkowskiego LO już po raz czwarty zatańczyli poloneza na Rynku. Szkoła przygotowała krótki film z tego wydarzenia.

Google+