Pod wpływem alkoholu gnała 150 km/h

11
Nieoznakowany opel insignia wydziału ruchu drogowego KPP w Nysie

30-latka na trasie Stary Paczków – Ścibórz przekroczyła prędkość o 60 km/h. Kobieta była pod wpływem alkoholu.

 

[ads1]

 

Policjanci nyskiej drogówki patrolując nieoznakowanym radiowozem trasę Stary Paczków – Ścibórz we wtorkowy wieczór zauważyli opla astrę poruszającego się z dużą prędkością.

Policyjny wideorejestrator wskazał 150 km/h w miejscu gdzie obowiązywało ograniczenie do 90 km/h. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że za kierownicą siedziała 30-letnia mieszkanka gminy Otmuchów, od której funkcjonariusze wyczuli woń alkoholu. Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że kobieta ma ponad pół promila w wydychanym powietrzu. Otmuchowianka straciła prawo jazdy, a jej sprawą zajmie się teraz sąd.

11 KOMENTARZE

  1. dalej ludzie z tego sobie nic nie robią ,a baby na chłopów narzekają jak chłop wypije piwo to od razu jest pijakiem,brawo policja tak trzymać

  2. stare wiadomości, już dawno przeczytałem to na nto.pl
    ktoś ma już gdzieś stronę, ale pewnie przypomni sobie o niej przed wyborami

  3. Zdaje się, że nieoznakowany policyjny samochód, a nawet i oznakowany, nie może zatrzymywać pojazdów po zmierzchu poza miastem. Dobrze, że złapali pijanego kierowcę, ale pani ta może się teraz z nimi sądzić i będzie miała ku temu podstawy.

  4. Pijanych to wybór doskonały, pewnie religijna, wyspowiada się i tyle ,a potem zrobi to samo, a tak ktoś ucząc pijanego kierowcę niech powie rodzinom ,co straciły bliskich w wypadkach.

Leave a Reply