Koncert twórców hitu „Ona tańczy dla mnie”

38
Zespół WEEKEND. Foto: Materiały organizatora

Ośrodek Kultury zaprasza na koncert gwiazdy disco polo – zespołu Weekend.

 

[ads1]

 

Na swoim koncie mają wiele utworów, jednak niekwestionowanym numerem jeden jest przebój „Ona tańczy dla mnie”, na którego punkcie swego czasu oszalała cała Polska. Pomimo dosyć powszechnej opinii o „obciachowości” muzyki disco polo, utwór grały niemal wszystkie rozgłośnie radiowe, a o jego fenomenie dyskutowano w poważnych tygodnikach opinii i programach publicystycznych. Zespół Weekend, bo o nim mowa, już w przyszłym miesiącu wystąpi na scenie paczkowskiego Ośrodka Kultury.

Grupa, której wokalistą i liderem jest Radosław Liszewski powstała w 2000 r. w Sejnach. Jak piszą organizatorzy, przez lata zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów, wydał kilka płyt oraz stworzył kilka bardzo znanych piosenek. Teledysk do piosenki „Ona tańczy dla mnie” jako jedyny polski klip znalazł się na liście TOP 100 serwisu YouTube.

– Począwszy od dużych miast, po małe miejscowości jesteśmy znani z bardzo energetycznych koncertów, na których z całą pewnością nie da się nudzić. Bardzo dobra muzyka, pozytywna energia i uśmiech na twarzy to motto przewodnie zespołu Weekend! – zachwala lider grupy.

Koncert odbędzie się 8 marca w Dniu Kobiet o godz. 17.00. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w biurze Ośrodka Kultury.

38 KOMENTARZE

 1. Bawi mnie to, kto przyjdzie na koncert discopolo w środku tygodnia i to jeszcze o godzinie 17? Muzyka discopolo jest zabawową muzyka a w tym czasie będzie odbywać się wielki post. Wielka szkodą jest to że wokalista który wykonywał ich wielki hit już z nimi nie gra. BRAWO OŚRODEK KULTURY BRAWO oby tak dalej ?????

  • Dobry katolik to taki co się modli i potrafi się bawić.Najgorsi to tacy co latają do kościoła a diabła mają za skórą.8 marca kobiety zawsze mają dyspensę.Ty jak nie chcesz to już od dzisiaj leż krzyżem za swoje grzechy.Ja nie muszę.Ja pójdę na koncert …należy mi się

 2. Najważniejsze wydarzenie w gminie to przyjazd Ukraińców i prymitywna zabawa disco z pola i to faktycznie jeszcze w poście ,a to że 30 osób leci na bruk w cegielni to pikuś.SŁAWA UKRAINIE ?!!!!!Bawmy się!!!!!!!

 3. dziś byłem założyć konto walutowe a tu stanowisko obok obywatel Ukrainy otwiera tez konto…

  piszcie o tym!!!

  za 2 lata nie bedzie pracy dla Polaków w gminie…

  a według Pis Paczków leży w dziurze ekonomicznej

 4. Na Dzień Kobiet mam płacić za bilet ? Chyba lepszego numeru nie mogli nam wyciąć .
  Wstyd dla Domu Kultury i Urzędu miasta !
  Widać jak traktuje się w tym mieście kobiety !
  Nie pójdę , bo nie mam zamiaru robić z siebie idiotki , widać takich Oni potrzebują .
  Wstyd ,wstyd , wstyd !
  Dla wszystkich kobiet w w tym mieście wstęp powinien być za darmo .
  Kobiety ! Nie idziemy na ten występ !!!!!!

 5. Mam takie same zdanie co ala . Na zespół ukraiński , bilety były po 8 zł ( bo byłam ) , a na zespół w Dniu Kobiet po 35 zł ?
  To jest coś niebywałego ! Wstyd to mało powiedziane , to jest tak jak rządzą faceci !
  Widać jak nas kobiety traktujecie i szanujecie .
  Gdybym była żoną jednego z Was ( czyli Burmistrza i kierownika Domu Kultury ) to zapadłabym się pod ziemię .
  Jak facet coś robi nie tak , to druga połówka w domu powinna mu jakoś doradzić .
  Liczyłam na inteligencję obu Panów .
  A co do HA to powiem tak !
  Pewnie masz męża pracującego a Ty siedzisz i czekasz w domu jak Ci zakupy przyniesie , bo portfel to On trzyma .
  Cieszysz się , że kupił Ci bilet !
  Oj , głupia Ty , głupia Ty !
  Kupił Ci , żebyś sobie poszła a On z kolegami w spokoju piwka się napije !
  Zespół takiej kategorii to nie dla mnie , mam bardziej wyrafinowany smak .
  Wolę wydać pieniądze na lepszą muzykę .
  Za 35 zł zrobię sobie lepszą przyjemność . Pojedziemy z koleżankami do fajnej knajpy niedaleko i będzie inteligentnie i wesoło !

  • Pani rozsądna.Nauczyliście się tylko brac „za darmo”Powiem ci w życiu z meżem narobiliśmy się że hej.Wybudowaliśmy dom,dzieci po studiach.Pracują w Polsce.Jesteśmy na emeryturach.I co najważniejsze kochamy się i szanujemy.Nikt nam nic nie dał za darmo.My innym staramy sie dawac o ile to jest możliwe.Mąż wie co mi sprawia przyjemność.Ja nie miałabym odwagi krzyczeć ..dawac mi dawać.A niby czemuJak masz tak wyrafinowany smak to dlaczego w tej kwestii zabierasz głos.Ja juz widziałam takie INTELIGENTNE spędy inteligentnych kobiet.Jeżeli masz męża o ile go masz to pewnie będzie siedział w domu przy wodzie mineralnej.

 6. O disco polo można mówić wiele. Niektórzy twierdzą, że jest to muzyka. Inni porównują je do masturbacji. Jeszcze inni do oglądania meczów polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Jednak nurt disco polo to nie tylko sielankowe piosenki w stylu: „Hej, Marzeno”, „Wczoraj cię kochałem”, „Kocham twój uśmiech”. Są bowiem utwory, które hańbią nasze uszy bardziej niż wiertarka sąsiada o 6 nad ranem.

 7. Ten zespół to usia , siusia , kto by to słuchał ! Zespół dobry na potańcówkę na dechach na wolnym powietrzu na wiosce ! Za cztery osoby 140 zł . Za te pieniądze lepszą muzykę w domu puścimy i zrobimy sobie imprezę , że hej ! Sami sobie przeliczcie ! Wolałabym jakiś kabaret , byłoby wesoło .
  Nie idziemy z koleżanką !

 8. Hurrrraaaa ! Odwołali występ na Dzień Kobiet ( za który trza było płacić 35 zł ). Porażka Pana Burmistrza i Pana Dyrektora z Domu Kultury ! Ale nas kobiety potraktowali ! A Kobiety zrobiły strajk i nie dały się nabrać ! No to co teraz nam podarujecie na Dzień Kobiet ????????

Leave a Reply