Główna / Samorząd / Starosta zapowiada: LO dostanie boisko za pół miliona
Budynek Zespołu Szkół w Paczkowie

Starosta zapowiada: LO dostanie boisko za pół miliona

Powiat nyski zapowiada budowę boiska dla paczkowskiego Zespołu Szkół i dementuje plotki o rychłej likwidacji placówki.

 

 

Starostwo Powiatowe w Nysie zapowiedziało budowę boiska wielofunkcyjnego dla paczkowskiego Zespołu Szkół. – To kolejny dowód na to, że nie mamy i nie mieliśmy planów likwidacji liceum w Paczkowie. – powiedział wicestarosta nyski Piotr Woźniak. – Jest taka stara maksyma, że miasto staje się mniejszym miastem, kiedy traci uczelnię, a miasteczko staje się właściwie nie do końca już grodem kiedy traci liceum, czyli szkolnictwo ponadgimnazjalne. Takich planów w Paczkowie nie ma. – zapewniał po sesji Rady Powiatu Piotr Woźniak.

Zgodnie z zapowiedzią wicestarosty nowy obiekt ma kosztować ok. 500 tys. zł. Starostwo będzie starało się pozyskać środki na jego budowę z Ministerstwa Sportu i Urzędu Marszałkowskiego. Jeszcze w tym roku zaprezentowana ma być wizualizacja boiska, a już w 2017 ma ruszyć jego budowa.

33 komentarze

 1. Wysoko oceniany Dobre Słabe +15

  A w którym miejscu ono ma być ? Czy przy sali gimnastycznej ?

 2. Wysoko oceniany Dobre Słabe +30

  Dość boisk , lepiej zróbcie basen kryty ! Boisko już mamy i nikt tam nie przychodzi !

 3. Wysoko oceniany Dobre Słabe +17

  Niech lepiej kamienice na rynku wyremontowane bo straszą Orlika wam mało ciągle pusty.

 4. Wysoko oceniany Dobre Słabe +26

  I co pół miliona w błoto, bo kto przyjdzie na boisko. W Paczkowie jest ok 5 boisk a od rana do wieczora stają one puste. Już lepiej jak ktoś napisał basen kryty- przynajmniej się zwróci lub wyremontować kino!

 5. Wysoko oceniany Dobre Słabe +8

  Boisko jest najlepszym miejscem do wydania kasy i przytulenia grosza podczas realizacji inwestycji. Tak przyrabiali na orlikach platfusy.

 6. Wysoko oceniany Dobre Słabe +22

  Panie wicestarosto czym jest miasto bez szpitala?

 7. Wysoko oceniany Dobre Słabe +14

  Genialne wyrzucić szkołę z laboratorium mechatronicznym i zbudować kolejne boisko

 8. Wysoko oceniany Dobre Słabe +9

  Popieram na, boiskach można trenować spierdalanie z tej jakże śmierdzącej i obitej deskami na murach dziury jaką jest Paczków. Chory pomysł który pozwala się obłowić. Burmistrz juz pewnie wziął pieniądze od firmy które je wykona. Poco poco poco wam te boiska?

 9. Dobre Słabe -11

  Koleżanko-Kolego “Anonim”. Pan Burmistrz może wziął, a może nie wziął pieniążków za boisko. Pewne jest to że, jesteś pustym pseudo krytykiem bo inwestorem jest Starostwo. Kiedyś pewien Prezydent USA powiedział “nie pytaj co Ameryka zrobi dla Ciebie, spytaj co ty zrobisz dla Ameryki”, TY chyba tego nie zrozumiesz bo jesteś zwykłym leserem i narzekaczem. PS. szanuj ludzi którzy coś robią dla naszej GMINY nawet śmierdzącej itp.

  • Wysoko oceniany Dobre Słabe +13

   Platformiaku , uważasz , że boisko jest potrzebne a basen nie ?

  • Dobre Słabe -4

   Dokładnie, w sedno. Siedzą i gdaczą, ale od siebie NIC. Nie wiedzą, jak to wszystko funkcjonuje, dowiedzieć się nie próbują, a otwierają dziób i popisują się swoją ignorancją.
   PS basen się nigdy nie zwróci tutaj, basen w Kłodzku czy Nysie ledwo zipie, a co dopiero w Paczkowie. To są potężne koszty utrzymania.

 10. Wysoko oceniany Dobre Słabe +15

  Niech się zajmą SZPITALEM !!!! Niech się zajmą DZIURAWYMI ULICAMI !!!! A nie kolejnym boiskiem. Jeden pan ładował kas w sport to AFERA . Czy szykuje się nam następna?

 11. Dobre Słabe -7

  jak zrobią basen to znowu będzie jak na orliku zawsze będą ci sami tam pływać i więcej miejsc nie będzie ,prywatę sobie urządzą lepiej niech sobie jeżdżą do kłodzka albo do nysy

 12. Wysoko oceniany Dobre Słabe +21

  ja będąc w szkole średniej w Ząbkowicach na lekcję wf biegałam ok 2 km na boisko a potem szybkie ubieranie do pkp na pociąg, moim zdaniem kolejne wyrzucanie pieniędzy- basen kryty dla wszystkich to tak , ludzie wyrażajcie swoje opinie….

 13. Wysoko oceniany Dobre Słabe +13

  Burmistrz nie powalczył o basen ! Układy platformiarskie jeszcze w Paczkowie funkcjonują !

 14. Wysoko oceniany Dobre Słabe +8

  W Otmuchowie będzie basen.

 15. Dobre Słabe -7

  Ale jazda, sami pływacy.

 16. Dobre Słabe -10

  Już to widze jak całe tłumy paczkowian biegają na basen kryty w zimie …….buahahahah kierwa pogieło was całkiem hahahahaha

  • Wysoko oceniany Dobre Słabe +13

   Nie zdziw się, ale dużo byłoby chętnyh na takie popływanie sobie w nudne zimowe wieczory ja bym był napewno :)

 17. Wysoko oceniany Dobre Słabe +11

  GSX-r1000 Za radnym do powiatu jesteś TAAK ale za sprawami dla mieszkańców NIEEEEEEEEEEEE ! BA….. z platformy.

 18. Wysoko oceniany Dobre Słabe +10

  nauka dzieci pływania to jest ważne, Jawornik takie małe miasto i uczą dzieci pływać a popołudniu basen czyny dla wszystkich , nawet z Polski emeryt ma zniżkę na karnet, wiem bo jeżdżę….

 19. Dobre Słabe -2

  Starostwo niech się zajmie projektami innymi , a w szczególności ograniczeniem dziecioróbstwa, hazardu, pijaństwu bo to kosztuje pieniądze. A kto za to płaci?

 20. Dobre Słabe +3

  Odp. dla Gsx-r1000 ; Mamy radnego do powiatu- 6 listopad 2016 godzina 12:22. Kogo tam bronisz wieli znawco?

  • Dobre Słabe -4

   Ty jednak jesteś idiotą….przytoczyłem przepisy w jaki sposób powołuje się radnego na wolne miejsce tyle i aż tyle,ale czytanie ze zrozumieniem Ciebie nie dotyczy pozdro.

 21. Dobre Słabe -1

  Ci co piszą tak negatywnie o budowie w Paczkowie basenu , to pewnie nie wiedzą , że większość otyłości , chorób i chorych kręgosłupów leczy się pływaniem . Dzieci korzystające z basenu są zdrowsze , ale Pan Burmistrz tego tematu nie rozumie i nic nie robi w tym kierunku aby nasi mieszkańcy byli zdrowsi , tylko większość czasu spędza na pokazywaniu się na imprezach . Basen to jedno a co Pan zrobił w sprawie szpitala ? Zero ! A co z tymi dziurami w centrum miasta na ulicach ? Zero ! A co z tą dziurą po budynku w rynku ? Zero ! itd,itd. Do pracy Panie Burmistrzu , do pracy !

 22. Dobre Słabe -1

  Ja też kocham pieniądze i ziemię nade wszystko nawet relikwie oddam kto chce.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

x

Check Also

Dworzec PKS czekają zmiany

Paczkowski dworzec autobusowy PKS już wkrótce zmieni się nie do poznania.

Google+