Główna / Samorząd / Paczków ma radnego w powiecie
Leszek Żak - nowy radny Powiatu Nyskiego. Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie

Paczków ma radnego w powiecie

Paczków ma swojego przedstawiciela w Radzie Powiatu. Nowy radny z Platformy Obywatelskiej został powołany w miejsce zmarłego Artura Majki.

 

Leszek Żak z Platformy Obywatelskiej został nowym radnym powiatowym. Paczkowianin został powołany w miejsce zmarłego Artura Majki.

Radny przed objęciem mandatu złożył ślubowanie: Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu Polskiego, strzec suwerenności i interesów Państwa Polskiego, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny, wspólnoty samorządowej powiatu i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej. Tak mi dopomóż Bóg.

W rozmowie z mediami Leszek Żak, na co dzień specjalista ds. BHP i ochrony przeciwpożarowej pracujący w województwie dolnośląskim, zapowiedział, że w jego samorządowej działalności najważniejsze będzie dążenie do ściągnięcia nowych inwestorów i stworzenia nowych miejsc pracy.

 

34 komentarze

 1. Wysoko oceniany Dobre Słabe +25

  Kto tego pana powołał na stanowisko radnego ? Może Paczków sobie nie życzy tego pana w radzie powiatu.No ale do korytka potrzeba się pchać .

  • Dobre Słabe -6

   Poczytaj przepisy a później wypisuj mądrości, “Natomiast w przypadku wygaśnięcia mandatu radnego w gminie liczącej powyżej 20 000 mieszkańców oraz mandatu radnego powiatu lub województwa, właściwa rada, po stwierdzeniu wygaśnięcia mandatu radnego, podejmuje na następnej sesji uchwałę o wstąpieniu na jego miejsce kandydata z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów”

 2. Wysoko oceniany Dobre Słabe +32

  O Boże , przecież to najlepszy współpracownik Rolki z Platformy Obywatelskiej ale najgorsze co mogło nas spotkać to Ten Pan z Paczkowa w Radzie Powiatu , bo nic nie zrobi ! Ludzie zastanówcie się na kogo głosujecie , nawet nasz burmistrz obecny nie chciał go wziąć na zastępce do naszej gminy , bo wie co On potrafi a potrafi NIC ! My pracownicy POLLENY możemy dużo o tym opowiadać !

  • Dobre Słabe 0

   Jak wszyscy z tej bandy przekrętów(afera hazardowa),łapówkarzy(zegarki),złodziei(reprywatyzacja) itd,itd……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………!

  • Dobre Słabe -17

   Narzekają tylko nieroby a nie pracownicy. Miał taką fuchę to pracował i się starał. Dzięki Niemu nie udało się Polleny przejąć przez przekrętów. I ON też doprowadził byłego burmistrza przed sąd za niegospodarność, czyli zwolnienia grupowe i upadek zakładu dzięki poprzedniej ekipie zwanej zarządem. To, czy coś osiągnie w radzie powiatu, będzie zależało tylko od poparcia mieszkańców i Burmistrza, a nie od tego czy jest piękny i fotogeniczny. Zastanówcie się “mieszkańcy”, czy warto człowieka szkalować przed próbą reprezentowania nas w powiecie. A może ktoś z 500+ się podejmie pracy? Poza tym, taki jest regulamin wyborczy i nikt na to nie ma wpływu z wyjątkiem antka i proboszcza. Czuwaj

   • Wysoko oceniany Dobre Słabe +24

    Na pewno poparcia od nas Paczkowian nie dostanie !

   • Wysoko oceniany Dobre Słabe +10

    Nie jestem nierobem , jestem porządnym obywatelem Paczkowa i obraża Pan wszystkich , którzy krytykują poczynania takich ludzi jak Pan , znam tego człowieka do Rady powiatu i jestem zszokowany , że tego Pana wepchnął Pan Burmistrz do Nysy . Pan to przynajmniej potrafi bajerować Panie Burmistrzu i robić trochę szumu i zadymy wokół siebie a ten człowiek nie potrafi NIC ! Miłego dnia .

    • wpisdu i wyladował "Caracan" hahaha

     Dobre Słabe -5

     matole jeden,”właściwa rada, po stwierdzeniu wygaśnięcia mandatu radnego, podejmuje na następnej sesji uchwałę o wstąpieniu na jego miejsce kandydata z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów” zrozumial czy jescze raz ?

 3. Wysoko oceniany Dobre Słabe +26

  No to mamy zero dla Paczkowa !

 4. Dobre Słabe -3

  ale pisiory szczekają …….hahahah………hauhauhau

 5. Nisko oceniany Dobre Słabe -21

  Ukryte ze względu na niską ocenę kometarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

 6. Dobre Słabe -13

  kto nie zna jest za – kto zna jest przeciw.

 7. Wysoko oceniany Dobre Słabe +7

  Może platforma wyciągnie z tych brudów i krzyżówek jezusowych.

 8. Wysoko oceniany Dobre Słabe +10

  U nas PLATFORMA to już nie podskoczy ! Aby do następnych wyborów , mamy kandydata .

 9. Wysoko oceniany Dobre Słabe +18

  Wszyscy, którzy znają tego gościa wiedzą, że dzień wejścia tego pana do Rady Powiatu nie będzie chlubą dla naszej gminy. Nie na takiego reprezentanta nasza gmina sobie zasłużyła ! Obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Frustratów nie brakuje.

 10. Wysoko oceniany Dobre Słabe +7

  W normalnych wyborach zero szans !!!!!

 11. Wysoko oceniany Dobre Słabe +7

  Słyszałem , że do paczkowskich kamer zatrudniono panią , która jest z zarządu paczkowskiej Platformy Obywatelskiej , nie mógł Pan Panie Burmistrzu zatrudnić jakąś młodą osobę niepełnosprawną ?
  Pamiętajmy na drugi raz , że nie głosujemy na człowieka z PO !

  • wpisdu i wyladował "Caracan" hahaha

   Dobre Słabe -4

   Pamietajmy ,na drugi raz nie glosujmy na pisiewicza na stołek Pisdzielczy………..

   • Dobre Słabe +4

    Chyba przesadziłeś człowieku , jeżeli jest tak faktycznie to po co kogoś wyzywać . Zapisz się do KOD , bo przecież jest u nas w Paczkowie .

  • Dobre Słabe -1

   Burmistrz obiecywał, że do monitoringu zatrudni osoby niepełnosprawne :)
   Ale jakoś mu nie wyszło. Dodatkowy minus jest taki, że miasto musi więcej płacić na ten monitoring, gdyż przy zatrudnieniu osoby niepełnosprawnej można uzyskać dofinansowanie z PFRON.

 12. Dobre Słabe -4

  Zawsze będzie ktoś niezadowolony z takiego, a nie innego wyboru, ale jeżeli chłop z naszego miasta jest już w Radzie Powiat to zamiast ujadać bez celu lepiej chłopa wpierać.

 13. Dobre Słabe +4

  Nigdy nie będę wspierać PO , zobaczcie co ta banda zrobiła z naszym krajem , a do tej ekipy należy Burmistrz , radny do powiatu , pani od kamer itd, itd ! Trzeba im patrzeć na ręce ! Podliczymy płace i ryczałt , który Pan Burmistrz pobiera i zobaczymy kto tu kłamie ?

 14. Dobre Słabe -8

  To dziwne ,że o jednej osobie mówi się dwuznacznie widocznie mała wiedza przyświeca obywatelom,ale poczucie winy i nie winy jest potrzebne.

  • Wysoko oceniany Dobre Słabe +9

   Do odweta : Znam tego Pana i szkoda każdego zdania na temat tego człowieka . Może lepiej zakończę zdanie , miłego dnia dla ludzi myślących i mówiących prawdę .

 15. Dobre Słabe +4

  Ustępstwa to pozwalanie co niektórym pozostawanie w amoku tworzenia zła.

 16. Dobre Słabe -9

  No skoro taki ten pan zły , a drugich dobry to zły jest dobry , a dobry zły.

 17. Dobre Słabe 0

  A dlaczego w Paczkowie nie mamy kamer internetowych aby w internecie można było zobaczyć nocą np. Rynek w Paczkowie ? Czy aby ta Pani z Platformy nie potrafiła tego obsługiwać , czy Pan Burmistrz nie zadbał , przy tak dużym wydatku na kamery , o tym abyśmy mogli za granicą oglądać nasze miasto ? Jest strona internetowa webcamera i tam naszego miasta nie ma .

 18. Dobre Słabe +2

  Zawiść nie z tej Ziemi nawet domyślam się z jakiego pokroju, ale aluzje są zwodnicze.

 19. Dobre Słabe -2

  Tylko nie on….

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

x

Check Also

Dworzec PKS czekają zmiany

Paczkowski dworzec autobusowy PKS już wkrótce zmieni się nie do poznania.

Google+