Główna / Samorząd / Z przymrużeniem oka: flaga Monako załopotała nad Paczkowem
Flaga Monako załopotała nad Paczkowem

Z przymrużeniem oka: flaga Monako załopotała nad Paczkowem

Wprawne oko Czytelnika wypatrzyło, że z jedną z flag wywieszonych na ratuszu coś jest nie tak. ;-)

A konkretnie kolory na fladze Polski nad wejściem do magistratu zamieniły się miejscami. Wieść gminna niesie, że to wcale nie błąd, a zapowiedź nadchodzącej współpracy z Księstwem Monako. ;-)

Wokół całej sprawy na jednym z portali społecznościowych wywiązała się całkiem spora awantura. My natomiast apelujemy o umiarkowanie – po trzydniowym świętowaniu w końcu każdemu może się zdarzyć. :-)

 

135 komentarzy

 1. JohnyZabłądzony

  Nisko oceniany Dobre Słabe -28

  Ukryte ze względu na niską ocenę kometarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

 2. Wysoko oceniany Dobre Słabe +17

  To co , ktoś wieszał pod wpływem ! Oby takich numerów za kadencji Pana urzędującego było jak najmniej ! Polecieć po premii urzędnika ! Carcassonne to wiem , że to miasto bliźniacze ale , że Monako to mi nic na ten temat nie wiadomo !

 3. Dobre Słabe -7

  A gdzie Burmistrz przecież zawsze na zdjęciu a tu nie maaaaaaaaaa

 4. Dobre Słabe -4

  Pewnie mu wstyd i się schował za obiektyw :) :) :)

 5. Wysoko oceniany Dobre Słabe +8

  Gdyby nie świąteczny czas można by napisać – Jaki Pan taki kram.- Ale w takiej sytuacji należy zgodzić się z administratorm – przy trzydniowym świętowaniu każdemu może się zdarzyć

 6. Dobre Słabe -11

  Ale wstyd……………………..

 7. Wysoko oceniany Dobre Słabe +5

  ale z was buce robicie afere z niczego pewnie wam sie nigdy nic nie przytrafiło

 8. Dobre Słabe -8

  Hehehe ja cię proszę jaki wstyd dla włodarza 😂 a taki mądry taki patriota, taki noszacy glowe wysoko 😂hahahaha ale mu ktoś niezły numer wyciol i pokazał że jest uważniejszy niż wlodarz 😂 znajdzccie tego co zrobił te zdjęcie i na włodarza go,widać jest bystrzejszy od obecnego😁

 9. Dobre Słabe -3

  Duchowość obywatela RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ zmieniła orientację na rekonstruktywną alternatwę potrzeba zmian i to jak najszybciej.

  • Wysoko oceniany Dobre Słabe +5

   Zmiany zachodzą i to na lepsze.Każdy mądry to zauważa.No proszę jak komuś do władzy spieszno.Nic nie robić, siedzieć na kompie i kombinować”z której to strony dołożyć”.

   • Dobre Słabe -16

    Ale proszę o konkrety. Jakie zmiany. Wiele obiecano w kampanii wyborczej i nic nie zostało zrealizowane, zupełnie nic. Warto zobaczyć w program wyborczy aktualnego Pana Burmistrza i dokładnie go przeanalizować, a następnie porównać z otaczającą nas paczkowska rzeczywistością.

   • Dobre Słabe -12

    zelek dołożył sobie burmistrz kasy dla siebie a Ty to chyba mieszkasz na zawadzkiego w blokach

    • Wysoko oceniany Dobre Słabe +7

     Myślę , że Zelek to “hejter ” pana Artura ( chwali się swoim kumplom jaki On jest ważny ) ) a prawdziwe jego imię to Mateusz , który teraz mieszka w Rynku .

 10. trzeźwym okiem

  Wysoko oceniany Dobre Słabe +13

  I co to za afera? Szukanie dziury w całym…

 11. Wysoko oceniany Dobre Słabe +32

  Życzę Wam więcej uśmiechu na twarzach w nowym 2017 roku bo widzę że same gbury !!! A w tytule jest napisane z “przymrużeniem oka” nic Wam nigdy nie pasuje ale to już inna bajka.

 12. Dobre Słabe -14

  e tam zadna afera, poprostu kupa smiechu z naszego wodza i tyle, wszysycy wiemy jaki jest i kazdy ma o nim swoje zdanie a nieliczni tylko je na forum mowia, ale jest krytyki wiele na miescie o nim. najlepsze jest chwalenie sie co to nie ja zrobilem jak przeciez wnioski do unii napisali pracownicy a jakby byl inny tez by te wnioski byly napisane a on sie chwali tylko i tyle, chche chlopak byc 2 kadencje ale kiepsko to widze

  • Wysoko oceniany Dobre Słabe +7

   No jak każda” Dama “…mało kumata.Więc wyłożę kawę na ławę.Jest samochód i kierowca,gdy kierowca jest zły to nawet auta nie potrafi zatankować o jeżdzie nie wspomnę.Gdy kierowca jest dobry to autem śmiga aż przyjemnie.Uważam że kierowcę mamy dobrego i ma się czym chwalić.

   • Dobre Słabe -7

    Ale proszę o konkrety. Nic wielkiego nie dostrzegam. Wiele szumu i współpracy z seniorami Paczkowa (to dobrze,) i nic więcej i tyle. Żadnych miejsc pracy, żadnego lepszego bytu mieszkańców gminy Paczkow, żadnych perspektyw. A tak wiele obiecano.

 13. Dobre Słabe -6

  Jak nic nie ma . Zdjęcia są burmistrza są , wyjazdy są są 😂 chłopak się stara wkoncu dostał podwyżkę prawda😂

 14. Dobre Słabe -15

  Ale co to za podwyżka, chyba ok. 1700 zlotych i to brutto – w przeciwieństwie do najniższej krajowej, ktora wynosi 1850 zlotych brutto to naprawdę nie dużo. Tylko, że tu człowiek musi na to pracować cały miesiąc, a tu taka nieduża podwyżka.

  • Dobre Słabe -1

   Oj zelek za te wpisy będzie tez podwyżka w końcu Jesteś tym kierowca a 1700 zl na realia Paczkowa to faktycznie znikoma suma za ta ciężką prace bo do tych wszystkich zdjęć trzeba się przygotowywać prawie codziennie NO a te wszystkie afery których nie ma

   • Wysoko oceniany Dobre Słabe +9

    Mdla mnie niektóre komentarze.Jak wróble ćwierkają Trwają poszukiwania haków na Burmistrza.To jest preludium pod przyszłe wybory.Aż strach się bać co będzie się działo,Domyslam się kto bryluje w rzucaniu “błota”na burmistrza.To nietrudno zgadnąć Te bużki z niebieskim kolorem,Radzę ich więcej nie wklejać Po nich wiadomo kto pisze.Życzę TEJ osobie więcej optymizmu w Nowym Roku.Mniej złości i zajadłości.

    • Dobre Słabe -6

     To nie błoto to tylko prawda A CO PAN BURMISTRZ OBAWIA SIĘ O PRZYSZŁE WYBORY

     • Wysoko oceniany Dobre Słabe +9

      Błoto aż cuchnie.Jakim trzeba byc pokręconym człowiekiem,nieudacznikiem a przy tym złośnikiem o niskim EGO. Ploty,ploty,ploty.Prawdziwy Pczkowianin ma dumę i honor a Ty jesteś marną złośliwą podróbą.

    • Dobre Słabe -9

     zelek Ty masz mozg jak ten wróbelek i jeszcze coś innego

 15. Dobre Słabe -5

  Pan Burmistrz sam na siebie haki podrzuca wszystkim, wiec po co je zbierać jak podaje je jak na dłoni :) prawdziwy Paczkowianin to ten, który odróżni aktorstwo od realnego zarządzania, ale cóż przyszłe wybory beda naprawdę aż ociekały sokiem z gu,mi jagód, prezydenckie to jest nic w porównaniu do naszych:)
  Mozna jeszcze pomyslec nad referendum i to byłby nawet dobry pomysł, żeby spróbować odwołać burmistrza wkońcu traci chłopak zaufanie w społeczeństwie ale za to z taka pensja pewnie zyska w banku:)

  • Dobre Słabe -5

   io masz racje w tej chwili to wszystko aktorstwo pod następne wybory a jeśli chodzi o błoto to Pan Burmistrz wszystkich nim obrzuca w kolo a Pan ZELEK chyba tez się boi o następne wybory a referendum to super pomysł

  • Dobre Słabe -4

   Bardzo mądre posunięcie , bo tylko tak można Burmistrza wywalić , innej opcji nie ma , bo słyszałam od bliskiej przyjaznej osoby rodziny , że będzie znowu startował .

 16. Wysoko oceniany Dobre Słabe +15

  Miejscowi Biedronie cały czas robią jakieś śmieszne aferki na faceboku i mają marzenie żeby w następnej kadencji Paczków został Słupskiem.

 17. Dobre Słabe +4

  Jak ma Paczków zostać Słupskiem i tak się rozwijać jak Słupsk to maja mój głos.

 18. Wysoko oceniany Dobre Słabe +7

  Każdemu? Ale nie Burmistrzowi i jego świcie!

 19. Wysoko oceniany Dobre Słabe +7

  WIGIPEDIA Hejter- określenie osoby która wyraża kłótliwe i agresywne komentarze w internecie,Wrogie komentarze mogą być postrzegane jako akt cyberprzemocy i molestowania psychicznego w sposób napastliwy i używając tzw.mowy nienawiści krytykują daną rzecz lub osobę (najczęściej publiczną)

  • Dobre Słabe -3

   zelek to określenie HEJTER to oczywiście dotyczy Ciebie przeczytaj jeszcze raz co piszesz o innych

   • Dobre Słabe +1

    Wigipedia….TROLOWANIE…T R O L. Antyspołeczne zachowanie charakterystyczne do forów dyskusyjnych Trolowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ośmieszania lub obrażania poprzez wysyłanie napastliwych,kontrowersyjnych często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. podstawą tego działania jest upublicznienie tego typu wiadomości jako PRZYNĘTY,która doprowadzi do wywołania dyskusji.

 20. Wysoko oceniany Dobre Słabe +12

  Oj Zelek, a który z w/w komentarzy ma harakter kłótliwy lub agresywny, gdzie tu dostrzegasz akt cyberprzemocy lub molestowania psychicznego, gdzie tu jest mowa nienawiści. Jest tu co najwyżej delikatna krytyka Burmistrza, na co jako osoba publiczna jest narażony – warto o tym poczytać i dopiero wtedy napisać coś mądrego. Nie pisz więcej takich głupot.

 21. Dobre Słabe 0

  Jaki pan taki kram………

 22. Dobre Słabe +1

  mi się wydaje że ten obecny pan burmistrz jest chyba najlepszym jak do tej pory gospodarzem niż poprzednicy którzy nic dla tego miasta nie zrobili

 23. Dobre Słabe -7

  Niestety kreują się naprawdę nowi i lepsi kandydaci od obecnego Pana Burmistrza .

 24. Dobre Słabe +4

  Ci co im się Słupsk marzy.

 25. Wysoko oceniany Dobre Słabe +9

  No jak ma być jak w Słupsku to jestem za.

 26. Dobre Słabe -4

  A na kandydata przyszłego rajcy Adama .

 27. Dobre Słabe -13

  Nie pomoże bukiet róż , kiedy prawda wyjdzie już.

 28. Dobre Słabe -9

  Na kogo głosować w kolejnych wyborach? na “biedronia”(cos juz ostatnio nie podszedl ludowi), na aroganta, a może na Uśmiechacza, którym kręcił Czerepach jak chciał, czy może jeszcze jakiś nieznany da się poznać po wyborze ze złej strony?

 29. Dobre Słabe -10

  Krzyżyk mógł sobie powiesić to by klękali i kurowali się na śmierć.

 30. Dobre Słabe -5

  Biedron by chociaż był prawdziwy a nie sztuczny. On mówi co myśli a nie owijac w bawelne i nie obiecuje bez pokrycia w rzeczywistości jak obecny burmistrz. U niego czarne jest czarne a białe jest białe.

 31. Wysoko oceniany Dobre Słabe +18

  Prawda jest taka że pan burmistrz to ma swoich wrogów i zamiast z nimi zawrzeć przyjaźń to pokazuje jaki to ważny i to mu na dobre nie wyjdzie napewno.

  • Wysoko oceniany Dobre Słabe +8

   Wrogów ma od pierwszego dnia po wyborach.Starzy wyjadacze nie moga pogodzić się z porażką.Można sypac nazwiskami,uzbierał by się pełny wór.Tego rozliczają za ostatnie dwa lata rządów,domagają się już…natychmiast miejsc pracy a zapominają kto doprowadził Paczków do ruiny.Pollena zamknięta.Zakłady meblowe-zamknięte.Prewentorium stoi puste.Kanalizacja gminy zerowa.Zapytam się co w Paczkowie zrobiono przez ostatnie 16 lat rządów byłego burmistrza No proszę się pochwalić

 32. Dobre Słabe -5

  Myślę że burmistrz powinien z największych swoich krytyków zrobić najlepszych przyjaciół a wtedy ci poprzednia ekipa dopiero miałaby dylemat co teraz robić i jak krytykować. Panie burmistrzu proszę nad tym pomyśleć. Ja bym zaczęła od “biedronia “

 33. Dobre Słabe +2

  A nikt nie zastanawiał się skąd tylu wygwizdywaczy obecnego burmistrza (pomijam byłą ekipę rządzącą) ? Skoro jest taki cudowny i wspaniały to skąd ta krytyka ?
  Powiem wam, bo niestety dał się poznać z innej strony , kto miał z nim do czynienia bliżej wie, że jest dwulicowy, NIEPRAWDZIWY, narcystyczny, tupeciarz i ignorant, przypina się do czyiś zasług pod przykrywką “szczerego” zainteresowania. Wszystko co robi jest pod publiczkę.
  Przyjmijcie w końcu do wiadomości, że oprócz starej ekipy obecny burmistrz ma też wrogów nabytych przez własną postawę.

 34. Dobre Słabe -5

  Ale Ci burmistrz zalazł za skórę.Pewnie myslałaś,że bedzie tańczył jak mu zagrasz.Po prostu…ignorant olał Twoje wdzięki.Współczuję.No ale tak sobie myślę jak można kogoś nienawidzić żeby nie znależć jednej dobrej cechy.Ja widzę, jest cholernie przystojny

  • Dobre Słabe +4

   Zlituj się dziecko, przystojny ….? Błahaha.
   Nikt nie wymaga, żeby szedł wszystkim na ustępstwa ale mógłby być chociaż uczciwy i kulturalny. Dla mnie to dwulicowiec. Ludzie tylko wyrażają te swoje pochlebstwa na podstawie informacji z internetu, ratuszowej gazety albo tego w jaki sposób wygląda i zachowuje się na pokaz. Kto nie myśli, to to wszystko łyka. Niestety realny dialog z tym panem jest po prostu tragiczny, zaskakujący i niemożliwy.

  • Dobre Słabe +4

   Jak “burmiszcz”ma takich wyborców ja Ty Majka to pogratulować buahahahahahahaahah

  • Wysoko oceniany Dobre Słabe +5

   Majka ! Co ma przystojność do inteligencji i rozumu ?

   • Dobre Słabe -5

    No nie powiesz mi że ten o wielu nickach kipi inteligencją.No ale znacie się i odbieracie na jednych falach.Czyżby Basiu zaraziił Cię “nienawiścią?

 35. Dobre Słabe -2

  A to co, pojedynek byłej i obecnej nałożnicy pana A.
  Martunia z Majką nie ośmieszajcie się.

  • Wysoko oceniany Dobre Słabe +7

   To chyba logiczne, że mogę nie mieć tak na imię, a w zasadzie nie koniecznie też muszę być kobietą, takie przywileje anonimowości :-D

   • Dobre Słabe -8

    Ale możesz być “nią”. Podczas igraszek zakładasz damskie ciuszki?
    Zamiast podpisu Marta , podpisz się homo-niewwiadomo!

 36. Wysoko oceniany Dobre Słabe +12

  Wstyd dla tych co piszą takie bzdury czy to są ludzie wykształceni bo mi się wydaje że nie bo trzeba mieć trochę ambicji

 37. Wysoko oceniany Dobre Słabe +25

  Niech Ci będzie nigdy w krytykę się nie zadaję ale jestem wykształcona i to bardzo wysoko . Pracuje we Wrocławiu na uczelni .Pozdrawiam wszystkich serdecznie i przesyłam buziaki dla dobrego humoru :)
  :)

  :)

 38. Dobre Słabe +1

  Po tym jak piszesz,to można rozpoznać, które wpisy są Twoje.
  Magdalena, Marta, Znajoma,Mirka, Ronaldo, Magii, tylko ty robisz zamęt na tej stronie pani “profesor”.
  Więcej nie sprawdzam, bo szkoda czasu na taką miernotę.

  • urodziłam się w Paczkowie .

   Wysoko oceniany Dobre Słabe +5

   Jestem przede wszystkim osobą , która myśli realnie . Co do Pana Burmistrza bardzo się zawiodłam na tym człowieku , wiem , że jest pamiętliwy . Ja jeszcze bardziej ! Proszę o więcej pracy w Urzędzie a nie bywaniu na imprezach i proszę nie ignorować wyborców ! Czkawka może przyjść bardzo szybko !

 39. Wysoko oceniany Dobre Słabe +5

  Hi hi hi, ale Sherlock Holmes! Niestety pudło , ja nie jestem “Znajomą”, ale dziękuję za “profesorowanie” również mnie, ja mam tylko skromne mgr

  • Dobre Słabe -10

   dopiero co pisałaś(eś), że masz bardzo wysokie wykształcenie, a teraz “tylko skromne mgr”. Zastanów się zanim coś napiszesz!

 40. Wysoko oceniany Dobre Słabe +11

  Niech Ci będzie nigdy w krytykę się nie zadaję ale jestem wykształcona i to bardzo wysoko . Pracuje we Wrocławiu na uczelni .Pozdrawiam wszystkich serdecznie i przesyłam buziaki dla dobrego humoru :)

  Mgr to bardzo wysokie wykształcenie?? Ty pewnie zawodówki nie masz!?

 41. Dobre Słabe +3

  Zluzujcie się ludzie, tyle komentarzy pod takim bzdurnym “artykułem”, właściwie tylko wzmianką dla śmiechu, a wy się ekscytujecie wyborami w tej dziurze. Jeszcze dwa lata. O Burmistrzu się nie wypowiem, ale ślepa nie jestem i za poprzedniej ekipy tym bardziej sypały się kamienice, nt kanalizacji były tylko uśmieszki i obiecanki, zakłady rozkradziono i zamknięto, a jedyne co ‘zbudowano’ to parkomaty, przez co zdychały sklepy na rynku, a miasto zadłużone jak było, tak było. Nie pamiętacie? Ciężko ‘załatwić ludziom pracę’, jeśli nikt robić nie chce- vide problemy ze znalezieniem pracowników przez Media Markt, Pepko itd.- “każden jeden” chciałby 2500 na start. Roszczeniowe paczkowskie towarzystwo. A żaden wielki zakład nie wybuduje się w mc i nie zatrudni 4 tys osób. Pollena zabita, Meble zabite. Przez kogo i czyje zarządzanie? Nie można magicznie cofnąć czasu. Wnioski o fundusze przechodzą długo, to są miesiące pracy, nad strefą ekonomiczną, to bardzo długo trwa. Jak chcecie na już, to UP zaprasza z biznesplanem, własna działalność to coś dla takich właśnie ludzi. Są opcje. A jak dupa leniwa, to tylko się paszczą kłapie. Jak inwestor ma zostać przyciągnięty do Paczkowa, to ja mam w d czy Burmistrz jest miły czy nie. Miastu będzie lepiej. Z zadłużeniem udało się wyjść na prostą- to jest chyba coś, niezależnie od tego, czy facet jest przymilny, czy nie- to jest to obiektywny sukces. A teraz zaminusujcie mnie na śmierć.

  • Dobre Słabe +2

   BRAWO… . Po stokroć Brawo.To jest cała prawda o sytuacji w Paczkowie.Dziękuję za ten wpis.

  • STOP P R O P A G A N D Z I E

   Dobre Słabe +1

   Dajcie spokój z tą burmistrzowską propagandą, zamiast tu siedzieć i wychwalać burmistrza to do roboty się wziąć żeby cokolwiek w tym mieście zrobić, jak czytam te gadki to przecież z daleka czuć koło miłośników jedynego na świecie wybawiciela, znalazł sie ten co wybuduje zakłady da prace i wszystkim sie bedzie żyło lepiej bo do tej pory było wszystko do dupy, narzekacie na parkomaty to poczekajcie jak wam burmistrz rynek zamknie do remontu w dwa lata wszystko tu upadnie, a tak na marginesie to program stref ekonomicznych gdzies za dwa lata znika a swoją drogą to niech ktoś sie tu przyzna że uwierzył w to ze strefa ekonomiczna bedzie w Paczkowie, SE sa realizowane przy wsparciu Rządu a zeby np w Paczkowie powstała przy wsparciu Rządu fabryka mercedesa no to prośba nie wierzcie w bzdury o strefach ekonomicznych w Paczkowie i zakładach pracy bo w kłodzku nie ma w nysie nie ma ale w Paczkowie Mili Państwo Drodzy Państwo oczywiście w Paczkowie tak :) jak koło miłośników myśli że paczkowianie dadzą się na to nabrać to tylko nas obrażacie. POLLENA MEBLE ZAKŁADY METALURGICZNE poupadały bo w całym kraju upadały a jak nie wiecie komu dziękować za to to podziękujcie bolkowi i tyle w temacie

   • Wysoko oceniany Dobre Słabe +23

    Jak jesteście tak wszystkowiedzący to dlaczego wytykacie burmistrzowi obiecanych miejsc pracy.Rynek … wstyd.Kanalizacja woła o pomstę do nieba.Chyba jedyne miasto w kraju którego rynek wygląda tak jak wygląda.Wystarczy poczytac opinie turystów…. piszą bieda zagłąda z każdego rogu ulicy.Przykro czytać.A kto do tego się przyczynił ?Może obecny burmistrz ????Bliskie miasta Złoty Stok,Otmuchów.Postawili na turystykę i wygrywają.W Paczkowie nie.Postawiono na Spartę Paczków

   • Dobre Słabe 0

    Przede wszystkim możemy mieć pretensje tylko do Platformy i PSL i ( ludzi z WSI i służb specjalnych ) , dobrze , że Macierewicz ich zlikwidował , bo to sprzedawczyki rosyjskie . I nie wierzcie nigdy , nigdy , politykom Platformy , KOD-u ,Niezależnej , bądźcie zawsze czujni ! Oni potracili stanowiska i skończyły Im się pieniądze w bankomacie ! A Burmistrz jest w zarządzie PO w Paczkowie , więc co można się po nim spodziewać . Nie dajcie się całkowicie zmanipulować !

  • urodziłam się w Paczkowie .

   Dobre Słabe +4

   Powiem tak , poprzedni był do ” kitu ” widział tylko kolesiów piłkarzy i budował boiska , które do dzisiaj świecą pustkami . No niestety , rozum Mu na więcej nie pozwalał ! Stawialiśmy na obecnego , popieraliśmy Go na wyborach , chcieliśmy dobrych zmian , ale niestety to Go przerosło ! Jego uśmiech nie powala mnie z nóg , chciałabym aby Bozia obdarzyła Go rozumem !! Ale powiem słowo , które pasuje do obecnego burmistrza IGNORANT i kłamczuch .

   • Wysoko oceniany Dobre Słabe +6

    Przydałby się wam burmistrz o temperamencie burmistrza z Otmuchowa.A ten postępuje podobnie kolesiów nie ma.Nie ma co sie obrażać.Moim zdaniem taki ma być.

 42. Dobre Słabe +2

  Niedługo wybory i wygra “dobry człowiek” bo w czasach kiedy już chyba gorzej być nie może to żadne obiecanki i krzyki nie pomogą i wybierzemy przynajmniej “dobrego człowieka” i Pan Burmistrz to wie i dlatego taki zmasowany atak na wszystkich tutaj sie odbywa no ale niestety przyjdzie czas i trzeba bedzie się pożegnać z posadką po podwyżce a wtedy miejmy nadzieje że pożegnamy się z prezesem zukimu i zniknie ten debilny nakaz wystawiania śmieci na Rynek przed wszystkimi sklepami bo te leżące śmieci to jest właśnie wizytówka Panów: burmistrza przewodniczącego naczelnika i prezesa

 43. Wysoko oceniany Dobre Słabe +19

  czekam jak Ci cwaniaki załatwia opiekę swiąteczna hi hi hi ;

 44. Nisko oceniany Dobre Słabe -27

  Ukryte ze względu na niską ocenę kometarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

 45. Wysoko oceniany Dobre Słabe +5

  Ludzie mają szukać lekarzy? A ludzie biorą 12000 brutto wynagrodzenia plus dodatki czy Burmistrz. Ludzie znajdą a on sobie będzie zdjęcia robił i w swojej gazetce opisywał jako zasługi bo wybory idą. Dobrze ze zaczęli walkę o świąteczną opiekę teraz wszysycy zobaczycie jak szybko burmistrz na wszystko znajdzie i lekarzy i pieniądze. Brawo stowarzyszenie i jego władze dzięki wam burmistrz ruszy żeby wam pokazać że to on sobie tą zasługi musi przypisać. Boi się bo wybory w przyszłym roku. A tak wogole to brawo za odwagę bo tylko prezes ma odwagę żeby głośno i otwarcie mówić co boli reszta chowa głowy w piasek bo się burmistrza boją a on jeden ma odwagę i zobaczycie że opiekę wywalcza. Nawet nie wiedział wielki burmistrz że karetka z Paczkowa gminę Zloty Stok obsługuje bo zajęty robieniem zdjęć koło smieciarki żeby w jego gazetce propagandowej zrobić. Jeden odważny wytyka mu wszystko i się nie boi. A jaki to poważny dokument. Poprostu pisma co miał siedzieć cicho a burmistrz później sobie to przypisze? To dowodzi tylko tyle że burmistrz nie potrafi wspólnie działać. Brawo wy miasto jest z wami w słusznej sprawie dzialacie. Jesteśmy z wami i popieramy 👏

 46. Wysoko oceniany Dobre Słabe +6

  Nie ważne kto jest ważne że coś robią i chcą dla Paczkowa, dla nas coś zrobić. To co nam potrzebne a nie tylko zdjęcia i pochwały w swojej gazetce wypisywać. Dlatego za darmo bo nikt tych bzdur by nie czytał nawet za 1 zl.
  Brawo wy akcje popieram

 47. Jeżdżę na rolkach

  Nisko oceniany Dobre Słabe -20

  Ukryte ze względu na niską ocenę kometarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

  • Wysoko oceniany Dobre Słabe +7

   Jeżeli chodzi to dobrze Potyka sie o nierówności tak jak kazdy z nas.Więc rynek idzie do remontu. Na tych rolkach(złośliwy człowieku)po remoncie będziesz mógł sobie po rynku spokojnie pojeżdzić.Fajnie będzie czyż nie ?

 48. Dobre Słabe -1

  Burmistrzu obudź się 😂 bo cię po dupie biją a ty do zdjęcia się ustawiasz😂 wyżej jakiś mądry człowiek ci napisał” zrób z wrogów przyjaciół i zobaczysz jak ci co zanimi stoją będą mieli problem i dylemat ” i co wtedy zrobią? Wtedy zaczną płakać bo kto będzie za nich czarna robotę odwalal jak ty masz ich asy w rękawie.

 49. Dobre Słabe +1

  Odezwał sie ten co chce być burmistrzem.Nie stawiaj niebieskich buziek.Tak było pisane.Masz tak”ważną”sprawę załatwić Swiateczną opiekę lekarska.Co olano Twój dokumencik ????

 50. Dobre Słabe -2

  konował dwie rzeczy, po 1 nie moge być burmistrzem bo niestety ale kobiety nie wybiorą, a po 2 to nie ja ma ząłatwiać świateczna opieke lekarska bo sie tym nie zajmuje wiec nie wiem jaki dokumencik moj olano. Myslę jednak ze zanim cos napiszesz to sie 3 razy zastanów :)
  Cudowny komentarz ale jednak nie do mnie, a wracajac do świątecznej opieki to naprawdę Brawo Wy, Paczkow jej potrzebuje jak ryba wody.

  • Dobre Słabe -9

   Słuchaj KOBIETO jeżeli jesteś tak mało kumata to ci powiem,że osmieszasz się wypominajac burmisyrzowi zdjęcia.Sam sobie ich nie robi.Jest doceniany i lubiany.Zapraszany jest na różne imprezy.Swoją osobą podnosi prestiż tej imprezy.Więc nie bądż zwykłym złośliwym TROLEM

   • przestań i wstąp do koła miłośników burmistrza

    Dobre Słabe +3

    Ja go nie lubie i nie szanuje bo nie poszanował mnie

   • Dobre Słabe +2

    Artur przestań wypisywać te pierdole sam o sobie proszę. Zapraszają cie żebyś im życia nie utrudniać tak jak ty to potrafisz. Poprostu prestiż dla ciebie to jest ubrać się w garnitur za 500 zl bo kupiony w promocji . Kupiłeś 4 i na zmianę w nich pociskasz na te imprezy na których podnisisz prestiż. Ale dobre dobre. Ubierz jeszcze to małe czarne co zawsze koło ciebie biega.

    • Dobre Słabe -5

     Dziekuję za porównanie mnie z burmistrzem i kazdego innego piszącego dobrze o burmistrzu,to zaszczyt.Mogę na koniec dodać najbardziej krzyczą ci którym skończyły sie przywileje otrzymywane za tamtego burmistrza Wiem to z własnego otoczenia.Wiem tylko jedno takim jak ty zawiść zazdrość odbiera rozum.

   • Wysoko oceniany Dobre Słabe +10

    konował ,podnosi ale ciśnienie , bo już nie można patrzeć na jego przyklejony uśmiech .

  • Dobre Słabe +2

   Ja tam Burmistrzowi nie wierzę ! Szpitala w Paczkowie nie potrafi przywrócić a bierze się za Pomoc Świąteczną ! Już miał w Domu Dziecka zrobić Dom Pobytu Dziennego dla osób starszych .

 51. Dobre Słabe -5

  Widzę, że niektórzy żyją w iluzji.
  “Igrzyska i wino ” dla tempaków, jak łatwo ludzi “kupić”

 52. Dobre Słabe -4

  Dziękuję za minusika.Ty jesteś nawet nie wart skomentowania Twojego wpisu.

 53. JohnyZabłądzony

  Dobre Słabe 0

  Nie byłem z Bogdanem choć grałem z nim w Sparcie od małolata i niejedna flaszkę wypiliśmy ,nie jestem za obecnym burmistrzem tez go znam od małego ale wylecisz chłopie z hukiem na zbitą twarz z tego “burmiszczowania”.

 54. Dobre Słabe +3

  Panowie o co tutaj te kłótnie o co . Przecież pan burmistrz to cudowny człowiek najlepszy a świecie ja się dziwię że on jeszcze nie kandyduje na prezydenta. Jarosław na niego czeka. Weźmie to małe czarne co koło niego biega i pojadą na krakowskie przedmieście tam będą im robić zdjęcia będą robić z nimi wywiady a u nas będzie miło i słoneczko zaswieci bo się smogu pozbędziemy. A tak powaznie, przecież wszysycy wiemy że 70%z tych wpisów to burmistrz i jego świta która będzie za nim zawsze bo im naobiecywal jak nam wszystkim ale myśmy oczy otworzyli a im się jeszcze otworzą spokojnie.

 55. Dobre Słabe -9

  A dzisiaj czytałem że wyczalkowski w prokuraturze za ściąganie wolne podatków ścigany. Ciekawe czy pan burmistrz już ściągnął podatek zalegly jaki jest winna Pani Rolka do kasy urzędu gminy. Ptaszki cwierkaja że kwota wysoka a sięgającą jego 10 miesięcznych zarobków.

 56. Muszę do okulisty

  Dobre Słabe -4

  Taki rozwój się dzieje takie inwestycje tyle pieniędzy pozyskane i zero kredytu, ludziom się lepiej żyje …………………………………… wniosek – muszę iść do okulisty bo tego wszystkiego nie widze za to słyszę w radiu nysa co Pan Burmistrz mówi i kurcze chyba to nie o tym mieście mówi

  • Dobre Słabe +3

   Ja bym Ci radziła pójść do P S Y C H I A T R Y i to szybko. Hi hi hi

   • stuknij się w głowe zanim coś napiszesz

    Dobre Słabe +2

    Cóż za wybitna intelektualnie wypowiedź miłośnika artura rolki, i to hi hi hi widze że tobie już psychiatra dał coś na rozweselenie i na dodatek bierzesz tego za dużo bo jak pan doktor mówił trzy razy po jednej to tak trzeba brać a nie sześć razy po trzy razy

    • Dobre Słabe -3

     Widzę że stosujesz się do zaleceń psychiatry.Tak trzymaj.Psychiatra Ci nie mówił z jakiej litery pisze się imiona i nazwiska osób ??? No to leczenie musi jeszcze potrwać.

 57. Dobre Słabe -2

  No właśnie dużo gada a nic nie widać. Ale przed wyborami to napewno będzie dużo się działo bo bedzie się Burmistrz popisywal. Dobrze dobrze następca będzie miał co przejmować. Gratuluje nastepcy bo ten to napewno nie będzie drugiej kadencji piastowal. Już nam wystarczy już wystarczy miejsc pracy i dobrobytu naprawdę bo już nie wiem jak w nim się płacić 😀

 58. Dobre Słabe +3

  Burmistrz zarezerwował sobie co dwa tygodnie miejsce na opowiadanie pierdół w RADIO NYSA i opowiada tam takie rzeczy , że czasami myślę , że to chyba jest początek jego końca .

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

x

Check Also

Paczkowski projekt w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim

Trwa głosowanie w ramach pierwszej edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Wśród projektów jest jeden z terenu Gminy Paczków.

Google+