Główna / Kultura / Fotorelacja: jarmark na paczkowskim Rynku

Fotorelacja: jarmark na paczkowskim Rynku

Śpiewający radni, widowisko z udziałem Mikołaja i wspólne zdobienie choinki – to niektóre z atrakcji sobotniego jarmarku świątecznego.

W minioną sobotę na paczkowskim Rynku odbyła się kolejna odsłona jarmarku bożonarodzeniowego. Na odwiedzających oprócz straganów z rękodziełem i tradycyjnymi przysmakami czekały jeszcze inne atrakcje. Spośród nich warto wymienić m.in. kolędowy koncert w wykonaniu paczkowskich radnych, widowisko z udziałem Świętego Mikołaja i jego pomocników, czy świąteczne muzykowanie uczniów Publicznego Gimnazjum i Szkół Stowarzyszeniowych z ul. Kościelnej. Podczas jarmarku najmłodsi wykonali także 41-metrowy łańcuch, którym zostało przyozdobione stojące na rynku świąteczne drzewko. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Foto: OKiR

6 komentarzy

 1. cudownie; dzieciaki szczęśliwe, wesołe. Dziękujemy organizatorom.
  Ale gdyby taki jarmark odbywał się ze dwa, trzy dni przed świętami to sprzedaż smakołyków świątecznych byłaby ogromna.

 2. A dlaczego choinka stoi krzywo.??

 3. Wszystko bardzo pieknie! Niedlugo PiS wprowadzi swieto narodzin Jaroslawa Kaczynskiego „Sprawiedliwego” i bedzie to najwieksze swieto objawienia „geniusza i zbawiciela” Polski. „Religia” a raczej sekta „smolenska” powstala podobnie jak religia chrzescijanska, na bazie tragicznej smierci przywodcy a jej obecni wyznawcy staraja sie stworzyc nowa legende i oddawac hold wiekszy niz nalezny Bogu. Miesiecznice sa tego najlepszym dowodem i az dziwne, ze biskupi katoliccy zupelnie nie dostrzegaja zagrozenia dla kosciola katolickiego w Polsce!

  • Wstyd , aby do jarmarku świątecznego dołączać Takie wpisy ! Co ma piernik do wiatraka . Myślałam ,że jesteś mądrzejszy ! Czy to Ty reprezentujesz stronę Patschkau ze zdjęciami naszego miasteczka ? No to masz od nas Paczkowian 9000 tysięcy minusów !
   Im mniej komuchów w tym miasteczku tym lepiej !

 4. a co tam kościoły dbają o kasę aby płynęła, a ludzi mają daleko gdzieś.

 5. zajebicie jak zawsze dobra akca dobry pomysł

Dodaj komentarz

x

Check Also

Maturzyści 2018 w obiektywie

Zobacz zdjęcia z ubiegłotygodniowej studniówki paczkowskiego LO.

Google+