Strażacy interweniowali po czeskiej stronie granicy

3
Paczkowscy strażacy wspierali czeskich kolegów

Paczkowscy strażacy zostali zadysponowani do wypadku na obwodnicy Javornika.

 

[ads1]

 

W minioną sobotę strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Paczkowie zostali wezwani do wypadku samochodowego na terenie Republiki Czeskiej. Do zdarzenia doszło na obwodnicy sąsiedniego Javornika.

Jak udało nam się ustalić na odcinku Javornik – Horni Fort zderzyła się osobowa kia i renault, w wyniku czego obrażeń doznały trzy osoby, w tym dwie kobiety oraz mężczyzna.

Miejsce zdarzenia zabezpieczały dwie jednostki z JRG Paczków, a także trzy wozy z Javornika i Jesenika. Straty oszacowano na ok. 30 tys. zł.

Wideo: Mikaelo

 

3 KOMENTARZE

 1. nasza paczkowska straż ratowniczo gaśnicza powinna mieć sprzęt najwyższej klasy,skoro musimy jeździć nawet w trudnych sytuacjach za granice naszego państwa,i żeby się nie powstydzić,taki sprzęt musi być…

  • nie rozumiem twojej wypowiedzi, dlaczego sądzisz że nasza jrg nie posiada sprzętu „najwyższej klasy”?
   widocznie nie masz pojęcia co znajduje sie na wyposażeniu jednostki.
   wyprowadze cie z błędu, mają wszystko co potrzebne jest do radowania mienia, zdrowia i życia..
   i na prawde nie ma sie czego wstydzić :)

 2. „…w wyniku czego obrażeń doznały trzy osoby, w tym dwie kobiety oraz mężczyzna.” Masło maślane…. Tej formy x+”w tym” można użyć, jak pisze sie w tym np cieżko, śmiertelnie lub dzieci- dla oznaczenia wyjatkowości faktu…. a nie masło maślane…. „śmietana zawiera 10 % tłuszczu w tym 10% smietanowego tłuszcz”

Leave a Reply