Główna / Kultura / Konkurs pachnący cynamonem i goździkami
By Silar - Own work, CC BY-SA 4.0, Link
By Silar - Own work, CC BY-SA 4.0, Link

Konkurs pachnący cynamonem i goździkami

Paczkowska Biblioteka Publiczna ogłosiła konkurs zdobienia pierniczków bożonarodzeniowych.

 

 

Biblioteka Publiczna im. Jana Brzechwy w Paczkowie zachęca do udziału w pierwszej edycji konkursu na najpiękniej ozdobione pierniczki świąteczne.

– Pieczenie i zdobienie pierniczków to świetna zabawa dla całej rodziny, a wyczarowywanie magicznych kształtów i ozdób sprawia wiele satysfakcji i daje mnóstwo radości. –  przekonują organizatorzy.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy Gminy Paczków i gmin ościennych oraz czeskiego Javornika. Zadaniem uczestników jest upieczenie od 3 do 5 pierniczków o dowolnym kształcie i wymiarze nie większym niż 10×10 cm, oraz ich własnoręczne ozdobienie dowolną techniką i według własnej inwencji. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu  tylko jeden komplet pierniczków. Prace można dostarczać do siedziby biblioteki przy ul. Słowackiego od 25 listopada do 5 grudnia. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe. Szczegóły w regulaminie.

REGULAMIN

Karta zgłoszenia

Jeden komentarz

  1. Dobre Słabe 0

    Uwielbiam pierniki w polewie z ozdobą.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

x

Check Also

festyn_rodzinny_2017

Majowy Festyn Rodzinny

Ośrodek Kultury i Rekreacji, Gminne Centrum Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie „Trójka dzieciom” zapraszają na coroczny Festyn Rodzinny.

Google+