Główna / Wydarzenia / Wypadek przy Orlenie

Wypadek przy Orlenie

Dwa samochody zderzyły się przy paczkowskiej stacji paliw Orlen. Ruch odbywa się wahadłowo.

Około 10.30 doszło do wypadku na zjeździe z drogi krajowej nr 46 na Paczków. Przy stacji paliw sieci Orlen zderzyły się dwa samochody – osobowy opel oraz volkswagen sharan. Prawdopodobną przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę volkswagena.

W wyniku zderzenia dwie osoby zostały ranne. Na miejscu poszkodowanym udzielał pomocy zespół ratownictwa medycznego. Ruch samochodowy na wspomnianym odcinku drogi krajowej odbywa się w tej chwili wahadłowo.

6 komentarzy

  1. Bardzo newralgiczne miejsce i skrzyżowanie z droga podporządkowaną a do tego z główną, gdzie brakuje odpowiedniej widoczności ze strony podporządkowanej. Problem rozwiązałoby w tym miejscu rondo.

    • Ja nigdy nie miałam problemu, żeby stamtąd wyjechać. Wszystko dobrze widać, wystarczy stanąć i poczekać na swoją kolej. Rondo w tamtym miejscu to niepotrzebne koszty i czas przeznaczony na budowę.. Drodzy kierowcy! Wystarczy trochę cierpliwości przy czekaniu aż pas będzie wolny do jazdy:)

      • Zgadzam się z taką oceną, pomimo wcześniejszego z mojej strony komentarza. Kierowcy zazwyczaj lubią włączać się na pas drogi z pierwszeństwem przejazdu tzw. inercją i mamy tego skutki. Bo należy się zatrzymać i upewnić, że nikt nie nadjeżdża.

  2. Ludzie wystarczy troche cierpliwosci i Kultury jazdy. To skrzyzowanie to nie rondo w Paryzu,A kierowca Musi miec oczy szeroko otwarte ,Przeciez nic by sie nie wydazylo gdy trzeba poczekac .tak wlasnie konczy sie pospiech.

  3. bezmózgowiec jakiś tak dobrze widać że spokojnie sobie wyjeżdża ,pośpiech to najgorszy wróg kierowcy

  4. Jeśli ktoś zna osoby poszkodowane w tym wypadku proszę o kontakt annafiolek123@wp.pl

Dodaj komentarz

x

Check Also

Paczków doczekał się Paczkomatu!

Dobra wiadomość dla miłośników zakupów internetowych. Po latach oczekiwania w Paczkowie w końcu pojawił się pierwszy Paczkomat.

Google+