Główna / Kultura / Sołectwa wspólnie świętowały Andrzejki
Sołectwa wspólnie świętowały Andrzejki. Foto: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Paczków
Sołectwa wspólnie świętowały Andrzejki. Foto: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Paczków

Sołectwa wspólnie świętowały Andrzejki

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Paczków zorganizowało Biesiadę Andrzejkową jako podziękowanie dla sołectw za współpracę. 

 

 

19 listopada w Wiejskim Domu Kultury w Trzeboszowicach odbyła się Biesiada Andrzejkowa zorganizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Paczków. Impreza została zorganizowana jako podziękowanie dla sołtysów, Rad Sołeckich oraz mieszkańców sołectw za wspólną pracę wraz ze Stowarzyszeniem.

Podczas biesiady gościnnie wystąpił Zespół Pieśni i Tańca Nysa, który przedstawił swój program artystyczny. Kulminacyjnym punktem imprezy była wizyta “cioci Jadzi wraz z mężem Marianem”, którzy w swoim kabaretowym skeczu zaprezentowali codzienne trudy polskiej rodziny.

 

W andrzejkowej biesiadzie wzięło udział około 120 osób. – Serdeczne podziękowania za przygotowanie tegorocznej imprezy należą się Radzie Sołeckiej oraz Odnowie Wsi Trzeboszowice wraz z panią sołtys Katarzyną Motyką – mówi prezes SnRzRGP Marian Nawrocki. – Zapraszamy do współpracy z naszym Stowarzyszeniem wszystkich mieszkańców Gminy Paczków i zapraszamy na “Biesiadę Andrzejkowej 2017” w kolejnym sołectwie. – podsumowuje.

Foto: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Paczków

3 komentarzy

  1. Dobre Słabe +2

    Super. Wkoncu ktoś postanowił podziękować wszystkim sołectwom. Gratuluję stowarzyszeniu.

  2. Dobre Słabe -2

    Kościół i zabawa na tym się kończy, tylko dokąd droga?

  3. Dobre Słabe -1

    a kiedy coś dla młodych ???????????????????????

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

x

Check Also

festyn_rodzinny_2017

Majowy Festyn Rodzinny

Ośrodek Kultury i Rekreacji, Gminne Centrum Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie „Trójka dzieciom” zapraszają na coroczny Festyn Rodzinny.

Google+