Główna / Kultura / Sołectwa wspólnie świętowały Andrzejki
Sołectwa wspólnie świętowały Andrzejki. Foto: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Paczków

Sołectwa wspólnie świętowały Andrzejki

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Paczków zorganizowało Biesiadę Andrzejkową jako podziękowanie dla sołectw za współpracę. 

 

 

19 listopada w Wiejskim Domu Kultury w Trzeboszowicach odbyła się Biesiada Andrzejkowa zorganizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Paczków. Impreza została zorganizowana jako podziękowanie dla sołtysów, Rad Sołeckich oraz mieszkańców sołectw za wspólną pracę wraz ze Stowarzyszeniem.

Podczas biesiady gościnnie wystąpił Zespół Pieśni i Tańca Nysa, który przedstawił swój program artystyczny. Kulminacyjnym punktem imprezy była wizyta „cioci Jadzi wraz z mężem Marianem”, którzy w swoim kabaretowym skeczu zaprezentowali codzienne trudy polskiej rodziny.

 

W andrzejkowej biesiadzie wzięło udział około 120 osób. – Serdeczne podziękowania za przygotowanie tegorocznej imprezy należą się Radzie Sołeckiej oraz Odnowie Wsi Trzeboszowice wraz z panią sołtys Katarzyną Motyką – mówi prezes SnRzRGP Marian Nawrocki. – Zapraszamy do współpracy z naszym Stowarzyszeniem wszystkich mieszkańców Gminy Paczków i zapraszamy na „Biesiadę Andrzejkowej 2017” w kolejnym sołectwie. – podsumowuje.

Foto: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Paczków

3 komentarze

  1. Super. Wkoncu ktoś postanowił podziękować wszystkim sołectwom. Gratuluję stowarzyszeniu.

  2. Kościół i zabawa na tym się kończy, tylko dokąd droga?

  3. a kiedy coś dla młodych ???????????????????????

Dodaj komentarz

x

Check Also

Polonez na Rynku już po raz czwarty [foto i wideo]

Uczniowie paczkowskiego LO już po raz czwarty zatańczyli poloneza na Rynku. Szkoła przygotowała krótki film z tego wydarzenia.

Google+