Główna / Na sygnale / Passat dachował przy zjeździe do Wilamowej
Passat dachował przy zjeździe do Wilamowej

Passat dachował przy zjeździe do Wilamowej

Kolejny wypadek na skrzyżowaniu DK46 z drogą do Wilamowej. Doszło do dachowania.

 

 

Groźnie wyglądający wypadek na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 46 z szosą w kierunku Wilamowej. Kilkadziesiąt minut po godzinie 20 osobowe bmw kierowane przez młodego, dwudziestoparoletniego kierowcę zderzyło się z vw passatem.

Jak udało nam się ustalić, kierowca bmw prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo wobec kierowcy passata jadącego prawidłowo od strony Paczkowa, w wyniku czego doszło do dachowania volkswagena. Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń.

 

5 komentarzy

  1. Znowu ktoś wymusił,ach ci kierowcy,..

  2. Byłem tego świadkiem, racja że wymusił, tylko godzina się troszkę nie zgadza bo było to ok. 20.45 wiem bo jechałem do pracy. Ps. Oczywiście że spóźniłem… obywatelski obowiązek udzielenia pomocy :-) dzięki Bogu nic poważnego się nie stało.

  3. lepiej 10 minut później dojechać jak masz mieć życie spierdzielone albo rodzina w kłopocie ,pośpiech i nie uwaga to najgorszy wróg człowieka

Dodaj komentarz

x

Check Also

Paczków doczekał się Paczkomatu!

Dobra wiadomość dla miłośników zakupów internetowych. Po latach oczekiwania w Paczkowie w końcu pojawił się pierwszy Paczkomat.

Google+